Fohow Gao Qian

Níže uzvedené texty vychází z knihy prof. MUDr Arkadie Gamperise „novejsie dostizenija drevnej medicíny “ 2008 Vilnius a překladu do češtiny v rose 2010

Výživné tablety Gaočen mají tyto základní účinky: snižují cukr a tuky v krvi. V zažívacím traktu vysoce vláknité tablety absorbují vodu a vytvoří hmotu podobnou želé. Tím se zvyšuje viskozita potravy, zpomaluje vstřebávání glukózy a cholesterolu ve střevě, dává pocit sytosti a tím zabraňuje po jídle zvýšení úrovně cukru a tuku v těle. Bojuje s pocitem hladu, podporuje hubnutí. To pomáhá diabetickým pacientům a lidem s příznaky obezity převzít kontrolu nad pocitem hladu a chuti k jídlu, což pomáhá hubnutí. Zvlhčuje střeva, podporuje odstranění toxinů. Nicméně takový proces také stimuluje činnost střevní peristaltiky, snižuje možnost stagnace (zácpu) a tím asimilaci toxinů ve střevě. Je tu dále účinek chitosanu proti toxinům a těžkým kovům, ten umožňuje vyvedení toxinů a solí těžkých kovů z těla. Vysoce kalorické potraviny s vysokým obsahem bílkovin, tuků a sacharidů přispívají k obezitě, diabetu, srdeční chorobě, hyperlipidémii a jiných nemocí.

 

Doporučeno těm, kdo si přejí udržet zdravou a sportovní figuru, lidem postiženým těžkou chronickou zácpou, osobám s příznaky obezity, lidem se třemi „hyper“ – hypertenze, hyperlipidémie, hyperglykémie, atd.

 

Buněčná vláknina Gaočen zlepšuje osvojení cukrů, rozšiřuje možnost vychutnat si lahodné pochoutky a přijímat ne vždy užitečné potraviny, a to při zachování zdravého stavu organizmu.

 

HLAVNÍ PRVKY SLOŽENÍ

 

Glukomannan

Nízkokalorická vláknina v tradiční oblasti potravinářských přípravků. Základním účinkem Glukomannanu je snížit obsah tuku, cukru a cholesterolu v krvi. Dospělí s příznaky cukrovky, kromě běžné denní stravy, pravidelně užívající 3 až 7g Glukomannanu více než 90 dnů, měli snížení cholesterolu v krvi v průměru o 11%, cukru v krvi měření na prázdný žaludek o 29%. Glukomannan brzdí (inhibuje) tvorbu cholesterolu, snižuje obsah triglyceridů, aktivizuje metabolizmus v těle, dává pocit sytosti. Glukomannan zabraňuje absorpci výše uvedených látek střevní stěnou a vyvádí je mimo tělo, což je příznivé pro lidské zdraví. Proto v krvi dochází ke snížení obsahu cholesterolu a triglyceridů.

 

Chitosan

Dietní vlákna živočišného původu. Po vstupu do lidského těla se chitosan prakticky netráví. Má vliv na regulaci a zlepšování funkcí zažívacího traktu a žaludeční sliznice. Chitosan je schopen přispět ke snížení krevních tuků, efektivně odstraňuje pesticidy, chemická a potravinářská barviva a jiné škodlivé látky znečišťující tělo. Nicméně chitosan je možné také použít jako žvýkací gumu, protože má vliv na bělení zubní skloviny.

 

Rostlinná celulóza

Jde o extrakt z rostlin. Jedná se zhruba o molekulární celulózu nižší hmotnosti, ale velkého objemu. V zažívacím traktu rostlinná celulóza zabírá velký prostor, vytváří pocit sytosti, nechuť k jídlu, podporuje dietu a snižováni váhy. Při užívání společně s jídlem stimuluje aktivitu střevní peristaltiky, stimuluje sekreci trávicí šťávy, a to také vede k prevenci cukrovky a zácpy. Podporuje tvoření želatinové hmoty ve střevě, což vede k pomalému vstřebávání cukrů, zvýšení metabolizmu glukózy. Má zřejmý vliv na snižování krevního cukru.

 

Spirulina

Mnohým známá zelená řasa přírodního původu, jeden z bohatých zdrojů výživy pro zdravé stravování, je ideální produkt pro zotavení při cukrovce. Podporuje metabolizmus tuků, je prevencí proti tvoření trombů a napomáhá hubnutí. Obsahuje alkalické přírodní látky, chlorofyl, má detoxikační účinek. Reguluje alkalickou rovnováhu v žaludku, chrání zažívací trakt od gastrointestinálních vředů, také odstraňuje únavu, obnovuje aktivitu mozkových buněk, zvyšuje imunitu těla. Obsahuje potravinové antioxidanty, které podporují zdraví pokožky. Zpomaluje destruktivní škodlivé účinky na buňky volnými radikály, jde o prevenci stárnutí a  chronických onemocnění.

 

Diferencované bílkoviny preparátu Gaočen

Extrakt z přírodních rostlinných složek, nejvíce podobný strukturou jako jsou bílkoviny syntetizované v lidském těle. Jedná se o přírodní rostlinné bílkoviny, nejjednodušší pro trávení v organizmu. Je to 100% přírodní produkt, který podporuje tělo při hubnutí a čištění. Čistí střeva a odstraňuje cholesterol, triglyceridy, snižuje cukr v krvi. Pomáhá lidem trpícím cukrovkou. Odstraňuje z těla toxiny, pesticidy, chemická barviva. Snižuje výrazně chuť k jídlu. Prosazuje rychlejší pohyb potravy střevem, chrání před zácpou.

 

PŘESNÉ SLOŽENÍ JEDNÉ DÁVKY

celkem 5,6 g = 2,07g rostlinné celulózy (food fibres vegetable cellulose), 1,68g glukomannan (konjakový mannan), 1,12g chitosan (chitosan), 0,56g spirulina (spirulina platensis), škrob (starch), stearát hořečnatý – látka protispékavá

 

PŘESNÉ SLOŽENÍ TABLET GAOČEN

37% rostlinné celulózy (food fibres vegetable cellulose), 30% glukomannan konjac (konjac glucomannan flour), 20% chitosan (chitosan), 10% spirulina (spirulina platensis), 1,8% škrob (starch), 1,2% stearát hořečnatý (magnesium stearate) – látka protispékavá

 

APLIKACE

6 – 8 tablet 30 minut před jídlem, 2 až 3 krát denně (celkově do 22 tablet denně), zapíjet 1-2 sklenicemi teplé vody. Udržovací dávka – 4 tablety až 3x denně.

Během užívání přípravku je doporučeno zvýšit příjem tekutin. Je možné dlouhodobé užívání preparátu s tím, že po 30ti dnech užívání se doporučuje udělat přestávku na 1-2 týdny.

 

UPOZORNĚNÍ

Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Nenahrazuje obvyklé pestré stravování. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10 – 25 stupňů Celsia a chránit před mrazem. Uchovávejte v originálním obalu! Ukládejte mimo dosah dětí!

 

Výživné tablety Gaočen pro zlepšení kvality našeho života!

 

OBSAH

v balení 144 tablet po 0,7g

hmotnost balení 150 g