Fohow Oral Liquid

Elixír „Phoenix“ FOHOW ORAL LIQUID (F-001)

Elixír „Phoenix“ byl vyvinut pod vedením vynikajícího lékařského specialisty TČM a také lékaře současných imperátorů naší doby, “ který je rektorem Výzkumného ústavu tradiční čínské medicíny a farmacie, profesorem Tan Ju Čži. Na základě receptů tradiční císařské rodiny, a s využitím moderní technologie bioinženýrství ,teorie o molekulární struktuře buněk pomocí exkluzivní technologie a kryoextrahováním a subnanometrického drcení buněčné membrány, byly vyrobeny unikátní kapalné výrobky pro orální použití – Elixír „Phoenix“.

Elixír „Phoenix“ se skládá z následujících složek:

Kordyceps čínský 75% ( housenice čínská )

Linčži 6% (leskorka )

Aromatický hřib 6%

Mladé výhonky bambusu 5%

Med himalajský 2%

1. Linčži (Ganoderma lucidum (nádherný květ), má také název „tráva nesmrtelných svatých. Vzhledem k tomu, že se pomocí Linčži v dávných dobách léčili na sta příznaků a na sta chorob, dostala tato rostlina název tráva nesmrtelných svatých„: Linčži často pomohla vstát z mrtvých a to v doslovném smyslu toho slova. (vzkřísí i mrtvého a postaví na nohy každého)

(1) Linčži má za následek zvyšování imunitních sil organismu, podporu zdraví. Má léčivé účinky tam, kde mnohé jiné prostředky nemají řešitelný efekt onemocnění. Zatím zdá se, je pouze Linčži tou přírodní drogou TCM (tradiční čínské medicíny), která může proniknout do všech pěti hlavních meridiánů lidského těla (srdce, játra, plíce, slezina, žaludek) a působí na zlepšení jejich funkcí.

Pomáhá také harmonizovat organizmus na úrovni tělesné, duševní, duchovní a imunologické tím, že zajišťuje správnou funkci všech orgánů. Proto ji taoističtí mnichové pravidelně používají k posílení paměti, zlepšení koncentrace a k rozhojnění moudrosti. Ganoderman je specifickou složkou, jež je obsažena pouze v Linčži. Je označován za vitamín budoucnosti, neboť vyvolává tvorbu enzymů, jež zabraňují tvorbě rakovinových buněk a potlačují růst zhoubných rakovinových buněk. Rovněž zlepšuje krevní oběh a snižuje riziko srdečního infarktu. Další složkou jsou speciální saponiny, které zabraňují srážení krve, snižují krevní tlak a působí protizánětlivě v případě bolesti a zánětu kloubů.

(2) V posledních letech se procento onemocnění rakovinou rozrostlo, a při léčbě rakoviny, hlavně pomocí techniky a léků, jejichž cílem je dělení a inhibice (potlačení) růstu rakovinných buněk, vznikají poměrně velké a nepříjemné vedlejší účinky. Nicméně Linčži může zabránit těmto nežádoucím účinkům, a zároveň zvýšit efekt léčby. Moderní výzkum v oblasti lékařství zjistil, že v Linčži jsou ve velkém počtu obsažené organické kyseliny a organické germanium, které mohou (z)ničit buňky rakoviny. Ganoderma (linčži) je schopna zastavit metastázy rakovinných buněk, má schopnost potlačit bolest, může prodloužit nemocnému život. V současnosti je Linčži nejúčinnějším přírodně léčebným prostředkem.

2. Čínský Kordyceps. (cordyceps sinensic – housenice čínská). Kordyceps je zařazen do „trojky čínských perel“ TČM. Zvláště čínský Kordyceps, rostoucí v západní části Číny, v alpské oblasti Tsinhaysko-Tibetu a tibetské plošiny. Kordyceps je zahalen záhadami a mýty, je to skutečná perla tradiční čínské medicíny a farmakologie. Protože je to živý organismus i rostlina. Tradičně bývá nazýván „hmyzí-tráva“. Během svého růstu Kordiceps čínský doslova roste ( chodí ) v podzemí i nadzemí, stejně jako v létě tak i v zimě – několik sezón. Skládá se totiž jak z houby, představující rostlinou říši, tak z larvy – představující říši živočišnou. Z hlediska dnešní mluvy tedy 2 v 1.
Ve farmaceutickém sborníku sběru léčivých bylin a rostlin v ČLR „Ben-TSA-sheka se upřesňuje: „Kordyceps proniká oběma poledníky – plící a ledvinou. Léčí stovky nedostatků a příznaků! Kordyceps je v TČM dlouhodobě široce používán při léčbě kašle a astmatu, selhání ledvin a všeobecné tělesné slabosti. Zvláště výrazný účinek byl pozorován při bronchitidě, chronickém úporném kašli, všeobecné tělesné slabosti, náchylnosti k onemocnění, mužské impotenci a dalších nemocech.
V dávných čínských klasických lékopisech najdeme poměrně hodně informací o Kordycepsu.

„Čínská souhrnná farmakologie“: Kordyceps o kvalitě a chuti: sladké a teplé; má blahodárný účinek na plíce a ledviny, obnovuje krvetvorbu a kostní dřeň, zastaví krvácení, odstraňuje sputa;

„Nový souhrn lékopisu“: Kordyceps nasládlý, stabilní, dobrý pro ledviny, krev – zastaví krvácení, odstraňuje hleny snižuje příznaky kašle.
Moderní aplikovaná farmakologie říká:léčí tuberkulózy, senilní demence, chronický kašel, astma, krvetvorbu, noční pocení-, nežádoucí pocení. Také se používá pro chudokrevnost, při mnoha druzích nedostatečností, stařeckém podchlazení a častém slzení. „

3. Astragalus léčí patogenní prostředí dělohy, vyvádí „špatnou“ krev z pěti vnitřních orgánů, obnovuje nedostatek u mužů, léčí symptomy slabosti a vyčerpání, zastavuje žízeň, užitečný při plynatosti, upřednostňuje – vyrovnává – energie IN – ČI, pomáhá s dětskými nemocemi.

4. Dereza čínská (Litsium). Čínská Dereza hlavně reguluje patogenní tlak v pěti orgánech, odstraní žízeň během horečky, používá se k léčbě revmatické bolesti, revmatismu, s delším používáním posiluje klouby a ligament, má omlazovací účinek, zpomaluje stárnutí, pomáhá přenosu tepla a chladu, také odstraňuje bolest hrudní kosti a žeber, léčí bolesti hlavy z tepla a chladu, působí při vnitřních zraněních, bojuje s únavou, změkčuje pocit In, má blahodárný vliv na tlusté střevo. Obnovy života není nikdy dost, pomáhá s různými nedostatky, přidává kůži hladkost a měkkost, obnovuje základní psychické a fyzické síly, zpomaluje proces stárnutí, přispívá k dlouhověkosti.

5. Šiitake, Lentinusedodes, Lentinulaedodes, Agaricusedodes. Má charakteristické aroma, výbornou kvalitu, vysokou nutriční hodnotou a farmaceutické cennosti. V USA byl pojmenován „potravou císařů“, v Číně byl pojmenován „perla z hory“. Výživné prvky ve složení Šiitake, mají značný význam pro lidské zdraví.
Obsahuje velké množství rostlinných bílkovin, 100 g hub obsahuje 20 g bílkovin. Má vysoký obsah aminokyselin – 8 aminokyselin, při čemž z toho je 7 aminokyselin nezbytných pro lidské tělo.
Šiitake
, – to je pokladnice mnoha vitamínů. Šiitake obsahuje mnoho vitamínů, minerálních látek typu B, včetně vysokého společného obsahu B1, B2, B12. Zabraňuje chudokrevnosti, zlepšuje funkce nervů, je prevencí katarů a dermatitidy. Rovněž obsahuje vitamín D, přispívá ke vstřebávání vápníku. Vitamin C, který je obsažen v Šiitake udržuje normální metabolismus cukru, funkčnost nervového systému, stimuluje chuť k jídlu.
Nejdůležitější funkcí Šiitake je jeho funkce antikarcinogenní. Polysacharid Šiitake- lentinan – je nejsilnější regulátor a imunitní faktor. Šiitake zřejmě působí protirakovinovým účinkem, který pomáhá obnovit imunitní funkce těla po oslabení z důvodu nádorových onemocnění. Polysacharidy stimulují tvorbu protilátek, rovněž se zvyšuje a reguluje funkce vnitřních orgánů pro aktivní ochranu těla. Z tohoto důvodu se doporučuje, aby nemocní s nádorovým onemocněním přijímali potravu obsahující Šiitake. Šiitake také snižuje obsah tuku v krvi. Leontinin v obsahu Šiitake rozpouští cholesterol, snižuje obsah tuku v krvi, což je důležité zejména při onemocnění srdce a hyperlipemii.

6. Ofiopogon japonský. Stimuluje vytváření tělní tekutiny, zastaví kašel, odsouvá pocity těžkých emocí. Kromě toho obnovuje funkci buněk tvořící inzulín, zvyšuje jaterní glykogen, snižuje hladinu krevního cukru a další, protože Ofiopogon má vliv na funkce srdeční, má také příznivý vliv na diabetes mellitus ve spojení se srdečním onemocněním.

Desítky milionů spotřebitelů, jejich vynikající výsledky a jejich díky naznačují, že Elixír „Phoenix“ má 8 různých druhů dopadů a účinků:

1. Zvyšuje imunitní-ochranné funkce těla. Polysacharidy corditsepsu jsou vysoce moderní immunoregulátor.
Elixír „Phoenix“ se složením Linchzhi a Kordycepsem zvyšuje celulární a humorální imunitu, a má vliv na obě funkce. Stimuluje růst lymfocytů, zvyšuje obsah imunoglobulinu komplexně, indukuje růst interferonů. Také zvyšuje aktivitu NK-buněk, zvyšuje akční váhu součástí imunitního systému (brzlík žláza, slezina, játra), čímž zvyšuje odolnost lidského těla na různé nemoci. Speciálně se elixír doporučuje pro lidi, kteří zažili dlouhodobou pracovní neschopnost a jsou ve fázi rehabilitace, lidem s chatrným zdravím, často nemocným se slabou odolností

1 slámka bývá přiložena v balení cca 0,5ml , doporučuje se začít s 2 ml první 2 – 3 dny, pak zvyšovat na 3. – 4 až 5 ml u nás natahovat přes injekční stříkačku a pak v celku ukládat v chladničce

Při nemocech z nachlazení (katarálních onemocněních) je účinný až do 90%, s horečnatým onemocněním, je účinný až 61%).

Doporučená dávka: 1 slámka, postupně zvyšovat dávku na 3 – 5 ml ráno a večer, vstup nejméně 15 dní, uprostřed užívání přestávka na 3 dny, pak samozřejmě dokončit cyklus. Těm, kteří trpí často katarálním onemocnění z nachlazení se doporučuje, aby užívali až 20 dnů a více, což by snížilo mnohokrát častost onemocnění.


2. Prevence a léčba rakoviny:

Mechanismus inhibice (brzdění) rakoviny, při příjmu Elixíru „Phoenix“

Elixír „Phoenix“ obsahuje polysacharidy Linchzhi (lentinan), kyseliny corditsepsu, uridin, adenin, triterpen, polypeptid, glikopeptidy, enzymy, bílkoviny, mnoho aminokyselin, vitamíny B1, B2, B12 a K, alkaloidy a jiné účinné složky, stejně jako draslík , sodík, vápník, hořčík, železo, měď, mangan, selen a další stopové prvky, které jsou spojené s velmi vysokou bioaktivitou.

Podhoubí Linchzhi a kordicepsu hlavně prostřednictvím stimulace aktivních buněk ( tj. LAK-buněk (limfokin-aktivuje buňky zabijáky), které „probudí“ pod vlivem T-buněk, makrofágů M8, přírodní zabijáky NK-buněk lymfocytů, atd.) a buněčný faktor (IFN interferon, interleukin IL, nádor nekrózuje faktorem TNF, kolonie faktorů CSF) a má zvýšit mobilitu bioaktivních retikul-endoteliálního systému a ničením nádorových buněk získat kontrolu nádorového růstu až po zmenšení nádoru.

Konkrétně to je vyjádřeno takto:
1) Oživuje ( probouzí), intenzifikaci existujících buněk, zvyšuje fyzickou schopnost bojovat proti nádorům (nádorové otravy, rozpouštění nádorů), zvyšuje aktivitu pozitivních činností autonomního subjektu zničit nádorové buňky v průměru o 82%. Mobilizuje syntézu a sekreci buněčného faktoru, který zajišťuje ( garantuje) zdraví těla buňky.

2) Zpomaluje produkci immunodepresiva nádorových buněk, dělá je dosažitelnými pro imunitní-buňky vrahy, obnovuje a zvyšuje citlivost organismu proti rakovině buňky, posiluje imunitní antikarcinogenní funkce . Odstraňuje ( očišťuje ) tělo od volných radikálů, výrazně zvyšuje v těle aktivitu SOD (superoxid dismutaza), zmenšuje plochu potenciálních rakovinných buněk, způsobuje novou mutaci genomu rakoviny , včetně procesu nastavitelné smrti nádorových buněk. Také aktivuje buňky kostní dřeně pro syntézu bílkovin, DNA, RNA, urychluje proces rozmnožování buněk kostní dřeně dělením; zvyšuje funkce krevních dřeně.


3) Kyselina LInčži podporuje funkci likvidace nádorových buněk. Experimenty na zvířatech prokázaly, že tento elixír má silný inhibiční vliv na mnoho typů nádorů transplantovaných. Včetně, v 82.5-89.1% účinné při rakovině Raveysa; na 58.5-76.2% účinné u leukémie P388, a to až na 62,1% účinná u rakoviny jater AH-13, AH7974, AH-66f; na 83.1-92% účinné v sarkom sarkom -180; Na 72.2-85.7% účinné v Ehrlich karcinom (EAC), v 42.7-56% účinné v astsitnom rakoviny jater, je účinný v 86-98% fibroplasticky sarkom.


Protirakovinová funkce Elixíru Phoenix:
Elixír Phoenix má relativně srovnatelný účinek u mnoha druhů rakoviny v různých fázích onemocnění:

a) Zvyšuje léčebné účinky: během radioterapie a umožňuje chemoterapii inhibitorní antitumorový efekt a současně zvyšuje efektivitu chemoterapie z 68.3 – 76.5%, léčbu chemoterapií snížil o 26%, zvyšuje účinnost radioterapie v 26.5 – 33.9%;

b) Vytváří podmínky k uzdravení těla z nádorových nemocí: vrací se zoufalé pacienty na pokraji smrti, do nového života. Je příležitostí v této fázi choroby aby pacienti nadále přijímali chemoterapii, a návrat takových pacientů, tvoří 12.8 – 26.6% z celkového počtu. Příjem elixíru po operaci odstraňující nádor zvyšuje rychlost rekonvalescence, která umožňuje člověku mnohem dříve podrobit se chemoterapii i radioterapii.

c) Rychlejším zastavením šíření nádorů: je možné do jisté míry vyřešit problém s výpotkem, (hromadění tekutiny) v hrudní dutině;

d) Snižuje vedlejší toxické reakce: po radioterapii a chemoterapii , usnadňuje situaci spojenou z potlačením funkce kostní dřeně. U 82.6 – 86.3% pacientů jsou ukazatele leukocytů v rozmezích normy: 52.8 – 67.5% pacientů nemělo žádnou reakcí zvracení, a zvracení se v jiných případech během 1-3 dnů vytrácí ; u 16.5 – 25% pacientů se zastavil proces ztráty vlasů, u 96% pacientů se normalizuje příjem potravin a spánek;

e) Zlepšení kvality života: po celou dobu choroby, je výrazné zlepšení kvality života pacientů, zvýšené přijímání potravin, zlepšuje se spánek, dosahuje se zlepšení temperamentu, posílí fyzická síla. U 92% pacientů se vrací zpět do normy lymfocyty, u 58% končí zácpa, u 73% menší pocity bolesti, 65% ležících pacientů začíná vstávat a pohybovat se,

f) zvyšuje se průměrná délka života: u všech pacientů, kteří tento preparát užívají v léčebném období, se zvyšuje prognóza delšího života
3. Reguluje nemoci dechového systému organismu:
Phoenix má perfektní sedativní účinek v souvislosti s dýchací hladkou svalovinu, zastavuje astma, má výraznější účinek vykašlávací, utišuje kašel , má antiseptický účinek, zastavuje proces infekce, zvyšuje odolnost těla na různé choroby cest dýchacích, má zřejmý pozitivní vliv u chronické bronchitidy a bronchiálního astma i jiných plicních onemocněních.

Doporučená dávka: 1 slámka ( 0,5 ml ) ráno a večer, postupně zvyšujeme dávky na 3 až 5 ml, 15 dní, a přestávky 3 dny, pak znovu-vstupně 15 dnů plus 3 dny na přerušení, a tak do normalizace situace v závislosti na individuálním stavu. Dětem může být dávka snížena na polovinu.

4. Ochraňuje játra:
Elixír Phoenix má antitoxické funkce, chrání játra, aktivuje metabolismus jater v souvislosti s drogami (alkoholem), toxiny, zachovává strukturu jaterní buňky, reguluje syntézu bílkovin; zvyšuje schopnost regenerace jater, účinně zvyšuje jaterní funkce.

Phoenix elixír stimuluje obnovu poškozených buněk při virové hepatitidě, je účinná až do 83%. Má zřejmě dobrý vliv na zánět jater, jaterní sklerózu, hepatitidu B, atd.

Použití a dávkování:

pacientům s podobným onemocněním se doporučuje brát lék TČM (čínská medicína), denně 1 ml ráno a večer, postupně zvyšujte dávky na 2 až 5 ml, u užívejte více než 2-3 měsíce.

5. Při nemoci kardiovaskulární systému a cév v mozku:
Elixír Phoenix má několik regulačních funkcí, pokud jde o krevní tlak, účinně uvolňuje koronární artérie, rozšiřuje cévní kapiláry, zlepšuje mikrocirkulaci, proti infarktu zvyšuje dodávku kyslíku, čistí krev, snižuje krevní cholesterol a střední tuky, zabraňuje vzniku a přispívá k rozpouštění trombů, stimuluje oběh krve, chrání proti infarktu myokardu; výrazně snižuje usazování arterosklerotických usazenin.

Má vynikající podpůrné a preventivní účinky v boji s koronární chorobou, myokardu, angínou pectoris , kornatěním tepen, hypotonii a vysokým krevním tlakem, hyperlipemii, encefalotrofii atd.

Dávky: denně vzít 1,5 ml ráno a večer, postupně zvyšujete dávky na 3 – 5 ml podle výšky cholesterolu a triglycidů, a to bez přerušení nejméně 2 měsíce. Pokud to způsob života dovolí rozdělit dávku vyšší než 4 na ráno a večer.

6. Používá se k prevenci a léčbě diabetu:
Elixír Phoenix má nízký obsah cukru, pomáhá zrychlit metabolismus glukózy, tím snižuje potřebu inzulínu v séru vyvolanou cukrem v krvi, má zřejmě pozitivní dopad v souvislosti s příznaky způsobené diabetem, jako jsou ischemická choroba, hypertenze, atd. Kromě toho je schopen obnovy patologických glomerul, má dvojí účinek, léčí i rehabilituje při zánětu a selhání ledvin, Uremiii, atd.

Dávky: ráno a večer od 1,5 ml až do vyšších dávek. Při dávkách vyšších než 5 ml doporučujeme konzultaci s lékařem TČM,

7. Působí regulačně na centrální nervový systém, zlepšuje kvalitu spánku, je účinný v komplexu příznaků v období menopauzy.

Elixír Phoenix působí uklidňujícím způsobem, zklidňuje bolest, poskytuje významné zlepšení při nespavosti, při problémech s pamětí, závrati, celkové slabosti a ztráty sil,bolestí v bederní páteři a bolesti v koleně, se všemi druhy bolestivých syndromů, a to rovněž s impotencí, atd. při účinnosti dosahující 96% . Kromě toho poskytuje vynikající účinnost při složitých příznacích způsobených v období menopauzy : obecná neuróza, snadné rozrušení, špatný spánek a nespavost, endokrinně nevyvážený systém, atd.

Dávky: ráno a večer od 1,5 ml, postupně zvyšovat dávku na 5 ml 2 měsíce.

8. Poskytuje pomoc při přepětí, nadměrné konzumaci alkoholu, působí jako podpůrný detoxikant.

Přepětí je způsobeno nadměrnou sportovní zátěží a těžkou prací, což má dopad na zvýšení volných radikálů v těle , které způsobují překyselení lipidů. Phoenix elixír je schopen odstraňovat z těla volné radikály, a tím odstranit příčiny překyselení lipidy, což zase vede nejen k včasnému obnovení těla , ale také účinně brání vzniku vyčerpání a jiných příznaků.
Phoenix elixír, je užitečný jen v jedné krabičce ? Obnova buněk podle novějších výzkumů probíha v živém organizmu 40 dní, a tak je třeba naprogramovat užívání produktů s kordycepsem
Doporučujeme: 15 dnů počítat jako 1 dávku; vždy je vhodné užívat 2 dávky po sobě. Máte-li pochybnosti k tomuto preparátu můžete zkusit začít nižšími dávkami, (1 dávka je 1 krabice tj. 4 flakony).

1. Efekty v přepětí a chronické únavě.

Práce noční směny nebo v noci za jízdy může snadno vést k únavě. Jedna dávka Elixíru Phoenix bude stačit k překonání únavy. Tento produkt je také velmi dobrý pro sportovce, u kterých dochází ke značnému přetížení při tréninku. až 5 ml po výkonu i před ním. Není mezi zakázaným dopinkem

2. Zlepšuje spánek, reguluje nespavost.
Ganoderma ( linčži ) ve složení Elixíru Phoenix má uklidňující účinky na nervový systém, jedna dávka ( 5ml ) Elixíry Phoenix zlepšuje kvalitu spánku. ( nebrat později večer nejlépe do 18 hodin )

Je třeba zdůraznit, že Elixír Phoenix není tonikum, protože hormony nebo kofein nejsou v jeho obsahu, ke zlepšení spánku také nedojde na základě uklidňujících komponent a tak dále . Takový vícenásobně výrazný efekt se projevuje prostřednictvím regulace při dosažení rovnováhy všech systémů, tedy vícesměnné regulace. (synergickým působením všech komponent produktu. Elixír Phoenix má také vícenásobný účinek na krevní tlak a hladinu cukru v krvi.

3. Pomáhá při prochlazení
V počátečním stadiu nachlazení, jakmile jsou příznaky nachlazení a nevolnosti, 2 x 0,5ml až 2 ml z flakonu opakovaně – pomáhá velmi rychle odstranit symptomy a nedojde k podstatnému rozvoji choroby.

4. Protialkoholový účinek.
Vstupně 1/2 – 1 lahvička předem umožňuje pít hodně více přes pravidla a bez následků; podobný příjem 1/2-1 lahvička Elixíru Phoenix po velké dávce alkoholu a bude se nám kocovina vyhýbat „Další den“, zmizí bolest hlavy, ta tam je impotence, bolest končetin, apod.

5. Explicitně odstraňuje příznaky kašle, dušnost (astma).
Nepřetržitý (trvalý)kašel po nachlazení bronchiální choroby, doprovázené kašlem, astma.

Je dobré užívat dvakrát denně – ráno a večer – 5 ml, účinek je viditelný již na první pohled. Je vhodné takto užívat do vymizení příznaků. Při trvalém kašli u dětí má velmi výraznější efekt, když děti užívaly méně než 2 ml denně, ráno a večer.

Phoenix elixír – unikátní starodávný recept, vynikající vysoce kvalitní suroviny, moderní technologie, to jsou tři hlavní důvody, které činí Phoenix elixír nejlepší z nejlepších přípravků série „úprav“ tradiční kultury znamenající zachování zdraví.

Působí na tyto funkce organismu:

podstatně zvýší fagocytózní činnost, zvyšuje celulární imunitní sekreční faktory (interferon, transfer faktor, chemo faktory, lymfocytární migrační inhibitory a další faktory).

Zvýšení superxiddismutační (SOD) činnosti, potlačuje účinek volných radikálů v těle buňky, zpomaluje vznik pigmentových skvrn, které případně i odstraňuje

odstraní zbytečné tuky, reguluje tělesnou hmotnost, vyváženost, udržuje cévy elastické , posiluje vnitřní orgány, které jsou důležitou podmínkou dobrého zdraví : srdce, slezinu, ledviny a další.

Odstraňuje somatopsychické vyčerpání, které vede ke ztrátě (duševní deprese, fyzické vyčerpání) vitálních funkcí. Přípravek poskytuje potřebný bioaktivní faktor. Rychle obnoví

normalizuje životně důležité energie, obnoví a posílí tělo oslabené nemocí, zlepší humorální produkci tekutin, soustřeďuje důležité energie, zlepšuje hojení, posiluje imunitní funkce.

Tento produkt obsahuje prakticky všechny základní aminokyseliny potřebné ve zdravém těle, má vliv na prodloužení života.

Profylaktické užívání: Dospělí – 3 ml. denně, doba užívání – 1-2 měsíce. Cílené je sezónní užívání produktu (na jaře a na podzim) a před vypuknutím virových infekcí (chřipka, atd.). Děti nižší dávky, podle věku.

Indikace, dávkování a podávání při:

kardiovaskulárním onemocnění (ateroskleroza,angina pectoris, ischemická choroba, infarkty, stav po infarktu, trombóza, tromboflebitída, poruchy srdečního rytmu, vysoký krevní tlak a další.):1-3 měsíců. 2 – 5 ml jedenkrát denně

poruchy gastrointestinálního traktu (gastritida, žaludeční vředy, chronická pankreatitis, enterokolitis, kolitida, dizbakterioza atd.): 1-2 měsíců.

jaterní choroby (hepatitida, cirhóza, žlučníkový kámen): 1-2 měsíců.

endokrinní poruchy (tyreotoxikoza, diabetes, apod.): 1-2 měsíců.

rakoviny (první fáze): 1 balení;

akutní virové onemocnění (adenovirus, chřipka): 1-3 láhve na vyšší dávku;

virová onemocnění (herpes, hepatitida a další.): 1-2 balení;

LOR onemocnění (angína): výplach v krku a pití;

oční onemocnění (šedý zákal, zelený zákal): kapání do očí;

nervového vyčerpání (nespavost, zvýšená citlivost, neuróza, apatie, chronická únava): 15-30 dní;

celkové tělesné vyčerpání: 1-2 balení;

probíhající chronická onemocnění (artritida, bolest a tak podobně.) kordicepsové přípravky musí dlouho působit, jako 1. krok může být přijata, a to příprava – 1 balení;

Alergická onemocnění: do zmizení příznaků;

autoimunitní onemocnění: 1-2 balení;

Krevní choroby (první fáze): 1 balení;

jinými chorobami – trvání léčby individuálně.

Také u výše uvedených nemocech 2 – 5 ml ráno a večer

Pokud není uvedeno jinak užívat Elixír Fenix a Tři klenoty ( sanbao ) takto:

1. flakon 2 ml denně

2. flakon 2 – 3 ml denně

3.a 4. flakon 3 -5 ml denně s tím, že je vhodné dávku rozdělit na ráno a večer. Užívat na lačno nebo 1/2 hod. před jídlem

U trpících kataraktem a glaukomem může být přípravek kapán do očí (1-2 kapky ) Je-li v oku pocit pálení , to znamená. že výrobek musí být zředěný destilovanou vodou v poměru 1:1 a případně i více. HDP v medu vzácně způsobuje alergie, ale pokud se tak stane, je nutné zastavit užívání. Délka léčby – 1-2 měsíců.

Při virovém zánětu, mandlí podržet v krku (2-3 ml). Trvání – 4-5 minut., 2 x během dne i častěji.

Pokud jde o náhlý vzestup teploty způsobený různou virovou nebo bakteriální infekcí, doporučená jednorázová vysoká dávka-produktu (dospělí: v průměru 1/4-1/2 láhve, a je-li to nedostatečné – dokonce i více). Nejčastější příznaky choroby zmizí, a pokles teploty během poměrně krátké doby-po 20-30 minutách. Co 2 – 3 hodiny. (4 flakony po 30 ml.)


Doporučeno:

při různých příznacích, lidem s oslabeným organismem, lidé s těžkou fyzickou a duševní zátěží, osobám chronicky nemocným. Před použitím láhev protřepat. Standardní balení: v krabičce jsou 4 lahvičky po 30 ml.

Po otevření ukládat na tmavém a chladnějším místě, zvláště při nízkých dávkách a tím pádem dlouhodobém užívání. Elixír Phoenix – Nejlepší preparát Tradiční čínské kultury podporující zdraví.