Fohow Sanbao Oral Liquid

Tři klenoty Phoenix FOHOW SANBAO ORAL LIQUD (F-002)

Elixír „Phoenix 3 klenoty“ byl vytvořen na základě Elixíru „Phoenix,“ s přidáním nových surovin – potravinových doplňků schválených ministerstvem zdravotnictví . Horští mravenci PolyrhachisvicinaRoger (PvRoger). Každá lahvička – konečný výrobek- obsahuje v průměru 300-307 jedinců. V procesu výroby mravenci prošli inaktivací zmrazením, zatímco technologicky byla použita metoda subnanometrického drcení a kryoextrahovaní z buněčných membrán, a to umožňuje použití až 98% užitečné látky, suroviny z Horských mravenců.

Mravenci jsou nádherný hmyz, zástupce jedné z největších a nejbohatších rodin hmyzu přírodního světa

na naší planetě. Ve vzorcích z jantaru, což je zpět více než sto milionů let, vidíme prehistorické mravence, vnější struktura a forma se změnila za tu dobu jen málo. To nám ukazuje, že u těchto malých obyvatel naší planety – mravenců – existuje stabilní genová struktura, která má nejsilnější funkce k přežití a přizpůsobení se. Podle některých odhadů je v přírodě 12-14 tisíc druhů mravenců. Podle hrubých odhadů v Číně žije

asi kolem dvou tisíc druhů hmyzu.

Vzhledem k tomu, co zveřejnil výzkum, hlavně tito horští mravenci Polyrhachisvicina Roger (PvRoger) představují nejvyšší hodnotu z ostatních druhů mravenců. Od pradávna lidé se zvláštním zájmem studovali vliv mravenců v medicíně a již tehdy pojídali jejich larvy. Používali i dospělé jedince jako hlavní surovinu pro různé drogy. Existují starodávné záznamy o prvotřídním účinku léků z mravenců. V posledních letech se s postupným prohlubováním výzkumu v oblasti mravenčích drog rozšiřuje užívání mravenců jak

v terapeutické, tak v léčebně-ozdravující oblasti. Mnoho výzkumných center během několika let, praktickým způsobem došlo k účinnému uplatňování přípravků z mravenců, k úspěšné léčbě revmatoidní artritidy. Bylo také zjištěno, že drogy z mravenců jsou poměrně úspěšné při léčbě těla s některými chronickými chorobami, jako je hepatitida B a C, diabetes, atd. Kromě toho je tato droga také vzácnou komoditou zdrojů TČM (tradiční čínské medicíny), kterými lze úspěšně předcházet funkčním sexuálním poruchám, pomáhá při neplodnosti, má kosmetický efekt, příznivý vliv na pokožku a zároveň je regulátor Jin a Jang rovnováhy v těle, tedy všech orgánů a systémů. To charakterizuje výrobek jako vysoce obnovující prvek přírodní medicíny.

Avšak ne všichni mravenci se mohou používat pro různé potraviny a lékařskou aplikaci. Podle vědců

se v současné době v Číně může používat v potravinách a k léčebným účelům v podstatě jen jeden druh mravenců, kteří obývají hory Chanbay Shan.

(rozhodnutí MZ ČLR).

Horští mravenci PolyrhachisvicinaRoger (PvRoger) mají čínské názvy „ma-a niheydotsy“, „hej ma-a“ (černí mravenci), „a beytay“, „dintu a doc“, starověké jméno „syuan tszyuy“ (Černý kůň).

Určitým produktem z mravenců působíme: „Odstraňujeme vlhkosti, doplňujeme síly a energie, posilujeme tělo. Zřejmé je použití pro stažení nádorů a eliminuje vliv na otravu“. Mravenci obsahují mimo jiné: bílkoviny ze 40% až 55% vhodné pro lidské tělo, 14 druhů minerálů, 19 druhů aminokyselin (včetně aminokyseliny pro sebe – threonin, fenilalanin, vapin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, tryptofan), jsou bohatí na vitamíny A, B1, B2, B12, C, D, E a další, anorganické soli, jako jsou soli vápníku, železa, fosforu, selenu a zinku, zvláště bohatí jsou na obsah zinku a soli. Doplňující hodnota této jedinečné potraviny převyšuje dokonce i divoké horské žen šen (ze stejné oblasti). Nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje nežádoucí reakce. „Elixír“ 3 drahocennosti Phoenix „- je výsledkem mnoha výzkumných týmu vědců z Yoo Dae. Samo rozšířené složení nám ukazuje ještě lepší, dokonalejší synergické působení na vyrovnání poměrů v organismu a jeho plné obnově.

Působí na tyto funkce organismu:

Kordiceps posiluje srdce a zlepšuje prokrvení mozku, posunuje nervový práh bolesti, stimuluje mozek aktivací buněčných procesů, zlepšuje životaschopnost centrální nervové soustavy a paměťové funkce.

Linčži (Ganderma lucidum) zlepšuje srdeční a mozkové okysličení. Linčži a účinek její kombinace

s Kordycepsem ještě znásobuje efekty působení obou.

Tento výrobek obsahuje mnoho aktivních složek, které poskytují zjevné efekty pro zdraví lidského těla

a preventivní účinky. Jsou to Kordycepsové kyseliny, Kordycepsové výtrusy, Kordycepsové polysacharidy, Linčži polysacharidy, polynukleotidy, nízkomolekulární peptidy a stopové prvky.

podstatně zvyšuje fagocytózní činnost, zvyšuje celulární imunitní sekrece (interferon, transfer faktor, chomotaxio faktory, stěhovavých a jiných lymfocytárních inhibičních faktorů).

likviduje tuk, reguluje rovnováhu tělesné hmotnosti , krevní cévy přeměňuje na elastické a zdraví vnitřních důležitých orgánů se zlepšuje.

Zlepšuje somatopsychický stav a tím odbourává známky vyčerpání. Doplňuje výživu celého těla. Rychle obnovuje fyzické a nervové energie.

normalizuje životně důležité energie, obnovuje a posiluje tělo oslabené nemoci, zlepšuje tvorbu humorální tekutiny, zesiluje důležité energie, zlepšuje hojení, imunitního funkci. Tento produkt obsahuje prakticky všechny základní aminokyseliny v těle důležité pro- zdraví, prodloužení života a ošetřování základních funkcí. Čínské tradiční medicíny: „Kordyceps je typický funkcí – Či energie, vyživuje krev, posiluje plíce a ledviny.“

Nejslavnější produkt – bioimunoenergoregulátor. Chová se jako „Fohow perorální tekutina“, ale liší se, větším dopadem na hepatitidu B, zhoršenou potenci, revmatoidní polyartritidu, diabetes. Při těžších formách narušené imunity (při i po infekci stafylokokem apod) v kombinaci s Elixírem fohow perorál. a Linčži

Hlavní účinky léku:

1. Potlačuje revmatismus, revmatoidní artritidy – aplikace od 2 až 6 měsíců.

V současné době většina vědců souhlasí s tím, že revmatické choroby souvisejí s autoimunitním onemocněním, způsobeným dysfunkcí imunitního systému. Vzhledem ke klinické zkušenosti, přípravek z mravenců může regulovat tělesné imunitní funkce a současně nemá vedlejší účinek jako u imunopreparátů, účinek jde nepřímo přes regulaci imunity zesílením a aktivizací funkcí orgánů imunity: brzlík- žlázy, sleziny, a jiných, a to vede k většímu počtu leukocytů , snižuje se rychlost tvorby erytrocytů (SOE), stimuluje snížení titrů revmatoidního faktoru. Snížení produkce protilátek a jejich destruktivní vliv na buňky stimuluje krvetvornou funkci, která zlepšuje stav pacienta s anémií. Zvláště důležitá je regulační funkce v souvislosti s T-lymfocyty. Dochází jak podpoře tak omezování T-lymfocytů.

Ve spolupráci volných radikálů s nenasycenou mastnou kyselinou v membráně buňky tvoří se LPO (lipidy peroxidáza), což vede k poškození buněčné membrány. LPO hraje hlavní roli v patologických procesech

u revmatoidní artritidy. Nejnovější experimentální pozorování ukazuje, že tito mravenci jsou schopni zabránit tvoření LPO. To ukazuje zjevnou úzkou souvislost

s léčebnými účinky mravenců na revmatoidní artritidu, s možností blokovat tvorbu LPO.

Navíc, jak ukazují laboratorní experimenty, jsou velmi jasné kroky potvrzující vliv na patologii primárních a sekundárních zánětů a jejich potlačení, což dokazuje přímý protizánětlivý vliv mravenců i na potlačení bolesti při revmatoidní artritidě.

Někteří výzkumní pracovníci zjistili, neuvěřitelně nízkou úroveň zinku v krvi pacientů s revmatoidní artritidou. Z tohoto důvodu také můžeme konstatovat, že nedostatek zinku může být spojen s nástupem choroby: nedostatek zinku v synoviálním společném rámci může vést k revmatoidní artritidě. Proto jedním z nejdůležitějších prvků léčby je obnovit hladiny zinku. Nejvíce bohatí na obsah zinku jsou dosud považováni naši mravenci.

2. Zjevný efekt při hepatitidě užívat: – 2 až 4 měsíce.

Hepatitida B je nakažlivé onemocnění způsobené viry hepatitidy B. Jak ukazuje klinika, choroba

je chronické onemocnění především jater a ledvin. Moderní medicína dosud nemá dostatečné povědomí mechanismu hepatitidy B. Obecně lze uvažovat o tom, že vzhledem k prudkému snižování funkčních schopnosti imunitního systému nelze odstranit z těla vir hepatitidy B, a to je velmi důležitý faktor. Celá odpovědnost za snížení imunitní funkce v těle leží na ledvinách, což vzhledem k nemožnosti tvorby ‘‘osiva‘‘ vede k „syndromu tepla“ ledviny, které při léčbě hepatitidy B hrály vedoucí úlohu při odstranění „syndromu tepla a horkosti“, která má pomocný léčivý efekt. Moderní čínská medicína při sledování pomocí farmakologické analýzy byla schopna prokázat, že preparát z mravenců má poměrně široké farmakologické účinky: antiinflammationní, antispazmatické, protiastmatické účinky, chrání játra, atd.

Odborníci také ukázali prostřednictvím pokusů na bílé myši, že výrobek je nejen schopen normalizovat funkci imunitního systému , ale také snižuje aktivitu alanin-transamináz. Proto má droga z mravenců ozdravující a léčebné účinky na pacienty s hepatitidou B. Je používána jako „pomocník“ v čínských lécích, jejichž cílem je odstranit „syndrom vláhy“, čištění stagnačních sedimentů upravujících energetickou regulaci těla, chránících játra, obnovujících funkci sleziny, uzdravujících žaludek, atd. Poměrně rychle pomáhá pacientům získat zpět zdraví, stejně jako je jasné, že očišťuje od virusů a obnovuje poškozené jaterní buňky.

3. Jedinečné účinky na cukrovku -diabetes mellitus – užívat 2 až 4 měsíce.

Diabetes mellitus je také onemocnění z chronického nedostatku. Vzhledem k selhávání ledvin nastává pokles funkcí imunitního systému, endokrinní systém je nevyvážený, vznikají vnitřní poruchy metabolismu cukru, a to je obecně příčinou této choroby. V těle mravenců jsou pro lidský organismus nezbytně nutné mikročástice vitamínů a aminokyselin, které posilují imunitní funkce, regulují endokrinní systém, stabilizují metabolismus cukru v těle, posilují funkci beta buněk ostrůvků langergansu (insuly), tím zvýší aktivitu inzulínu a brzdí produkci protilátek na inzulín. Kromě toho, zinek obsažený v těle mravenců je schopen aktivizovat přeměnu insulinogenu na inzulín, čímž pomáhá kontrole a mění příznaky diabetu. Po požití preparátu z mravenců obnovuje všeobecnou harmonickou činnost těla, na jehož základě je možné rozvinout léčebné efekty: rehabilitace cukru v krvi a cukru v moči je pak lepší u více než 80% pacientů. Takové příznaky nemoci jako jsou časté pití, časté stravování, časté močení, únava, impotence, časté pocení, časté mdloby a další, se postupně projevují méně až do úplného zmizení.

Neexistuje návyk ani nežádoucí účinky.

4. Stimuluje růst brzlík žlázy (thymusu).

Posílení imunity a odolnosti lidského těla, posílení rozvoje sleziny, brzlík žlázy a jiných orgánů imunitního systému jsou příznaky rozkvětu mladého zdravého organismu. Vědci zjistili, že stáří je výsledkem postupně se snižující funkční schopnosti imunity člověka. Thymus žláza je jakýsi svérázný budík ‘‘dlouhověkosti“ lidského těla, protože je úzce spojena s existencí organismu. Funkcí brzlík žlázy

je produkce, aktivizace a dozrávání T-lymfocytů. Čím více je aktivních T-lymfocytů v lidském těle, tím silnější je imunita organismu. To znamená , jsme-li nemocní, nebo při napadení virovou nemocí musí být léčení mnohem rychlejší a také to znamená žít mnohem, mnohem déle. Faktem je, že u thymusu začíná již ve věku dvanácti let, pomalu atrofuje a přibližně v 60 – ti letech atrofuje na mizernou velikost a stává se pouhým okem téměř nepostřehnutelným.

5. Odstraňuje závažné účinky rádio- chemoterapie – užívat 2 až 6 měsíců.

Radioterapie používá alfa, beta a gama záření. Velká dávka záření narušuje nebo ničí rakovinové buňky, ale přesto poškozuje i normální buňky, tedy má vedlejší účinky. Zvláště nepříznivě poškozuje imunitní funkce lidského těla, čímž sníží odolnost proti dalším nemocem. Existují příznaky, jako stárnutí kůže, ztráta chuti k jídlu, vypadávání vlasů, začíná chorobná bledost, slabost, nespavost, apod.

Chemoterapie – forma terapie, která využívá chemické farmaceutické preparáty, které zabíjí nádorové buňky zpomalují růst nádorových buněk a jejich dělení, aktivuje diferenciaci nádorových buněk…. .. V procesu chemoterapie je tělo oslabeno, je zde pocit slabosti, pot ze slabosti, snížení počtu lymfocytů a krevních destiček, které vede ke snížení úrovně hemoglobinů a erytrocytů.

Elixír „perly Phoenix 3“ hraje rozhodující roli ve vztahu k imunitě, zvyšuje aktivitu mikrofágů a lymfocytů, zvyšuje obsah leukocytů v krvi, snižuje vedlejší účinky způsobené rádio a chemomoterapií.

6. Obnovuje funkci ledvin, posiluje stav JANG ledvin – užívat do 1 měsíce.

Ledviny jsou považovány v TČM “ základem přednebesí“, tj. zdraví od narození, které jsme dostali od rodičů. Ledviny jsou zodpovědné za fertilní funkce ledvin, skladují se zde osiva, která jsou odpovědná za produkci látek kostní dřeně – tak je udělán člověk a kostní dřeň má nejvážnější funkci , která svou podstatou naplňuje tělo esencí života a životní energií – JAN – ČI. . Elixír „Phoenix 3 perly“ je bohatý na základní komponenty jako jsou kordyceps čínský a výtah z horských mravenců, tím přispívá k regulaci funkce ledvin a k tvorbě produktů kostní dřeně. Lék přímo ovlivňuje ledviny, má dobrý vliv na obnovu produkce semene (spermatu), mužskou neplodnost, rychlou únavu, šum v uších, zamlžených očích, sexuální bezmocnosti, atd.

Elixír „Phoenix 3 perly“ – tady můžeme říct, je to klasický zástupce přípravků pro „regulaci“, je také unikátní produkt „obnovy“.

Ve starých časech říkali: „Nebe má tři klenoty: slunce, měsíc a hvězdy;

lidé mají tři klenoty: tělo ( Čin ), duši( Či ) a duch (Šen)“.

Elixír „perly 3 Phoenix“ má funkce pro zaplnění těla, duše i ducha.

V jedné lahvičce je 30ml elixíru 3 drahocennosti, v koncentrované formě je stejný počet užitečných látek jako v Elixíru „Phoenix“, je zde navíc asi 300 jedinců horských mravenců . Protože je postaven na základě regulačního elixíru „Phoenix“ je také drogou, která v sobě obsahuje funkci „obnova“.

Cestou obnovení funkcí „tělo-duše-duch“ dosahujeme léčivé účinky: pevné zdraví, úlevu od onemocnění, prodloužení zdravého života a dlouhověkosti!

Doporučujeme pro lidi trpící revmatem, revmatoidním onemocněním, pacientům a nosičům hepatitidy B,

u pacientů s diabetem, nemocným rakovinou a léčeným radio a chemoterapií. Lidem s oslabenými zdravím při opakovaných problémech po infekčních onemocněních, léčených dlouhodobě antïbiotiky (např. borelioza) a často nemocným lidem.

Dávkování: ráno a večer na slámku a postupně zvyšovat dávku, ( 2ml zvyšovat na 5ml )

30 dní – profylaktická dávka.

Samozřejmě, dávka může být upravena. Viz dávkování u F001