Fruit paste Fohow Meigui

Hlavním posláním ovocné pasty „Rosa Phoenix“ je zvyšování množství užitečné střevní mikroflóry, stabilizaci a posílení funkce tračníku v lidském těle, regulaci sekrece trávicí šťávy, posílení trávení a absorpce v tračníku (TRK), pomoc při průjmu. Udržuje mládí střeva, zvyšuje imunitu, zpomaluje stárnutí organismu, má kosmetický efekt. Má zřetelný vliv i na alergie a stárnutí svalů. V souladu se zásadou „vnější vlivy působí na vnitřní a naopak“, je schopna rozpouštět pigmentové skvrny a způsobuje rozpad melanin (znamének), což umožňuje mít zdravou kůži a zlepšit její pružnost. Výrazně, během jednoho týdne odstraňuje nepříjemný zápach z úst i potu, provoňuje kůži.

 

HLAVNÍ KOMPONENTY
Stachioza

Oligoxiloza

Oligosacharidy

Výtažek z květů růží

1) STACHIOZA

Stachioza je tetróza mající strukturu: fruktóza-glukóza-gapaktóza-galaktóza. Patří k těžko-stravitelným cukrům. Při stravování jde přímo do tračníku a je spotřebována bifidobakteriemi a další užitečnou mikroflórou. Její ozdravovací funkcí je, kromě role katalyzátoru při dělení bifidobakterií, také vytváření komplexního zlepšení situace ve střevě. Stachioza způsobuje prodloužení pobytu obsahu mastných kyselin, zvyšuje kyselost obsahu tračníku, což zpomaluje hnilobné procesy, zpomaluje vzestup cholesterolu atd.

 

2) OLIGOXILOZA

Aktivuje užitečné střevní flóry

Vnitřnosti zvířat a lidí obsahují různé bakterie, které tvoří takzvané enterobakteriální kolonie. Chcete-li, aby lidské tělo bylo ve zdravém stavu, nutně musíte mít v koloniích enterobakterií bifidobakterie. Kromě toho by měla být umístěna v nevýhodné pozici škodlivá fuzobakterie Vencana. S věkem nebo kritickou stresovou situací kumulativní počet užitečné střevní mikroflóra klesá. Ve studiích byla zjištěna poměrně velká a silná souvislost mezi poklesem počtu kolonií užitečné střevní mikroflóry a vzniku jevů, jako je zrychlené stárnutí těla, snižující se odolnost a imunita, při vzniku chronických metabolických chorob,  atd. Proto vědci dospěli k závěru, že pro zdraví lidského těla je nejdůležitějším faktorem i správné řešení otázky zachování a výsadní postavení užitečné mikroflóry střev v koloniích. K dnešnímu dni je nejlepší funkční řešení pomocí nízkých dávek oligosacharidů. Pro lidské tělo stačí denně 0,4 – 1,4 gr oligoksilózy. Po dodání do střeva je zbytkové oligoxilózy i více než 98%. Přitom vliv na dělící se bifidobakterie je velmi zřejmý.

Zlepšuje střevní funkce

V jedné z klinických pozorování podle japonské firmy Suntory, ve 29. členné skupině těhotných žen trpících zácpou, byla denně dodávána ústně oligoxilóza po 4 gr. Během 4 týdnů se zvýšila pravidelnost i počet vyměšování. U větší poloviny sledovaných došlo k normální peristaltice.

Umožňuje udržovat měkkou konzistenci výkalů

Denní příjem 0,7 – 1,4 oligoxilózy může zajistit normální, měkkou konzistenci výkalů. Pomáhá také znatelně snížit sérové triglyceridy (sérum triatsil glitserol, TG), zvýšit obsah dobrého cholesterolu (HDL) a z těla odchází ve zvýšené míře steroly.


3) OLIGOSACHARIDY

Aktivují užitečnou střevní mikroflóru, zlepšují situace při zácpě, mají pozitivní vliv na funkce a obnovu jater, snížení hladiny cholesterolu v krvi, jsou prevencí onemocnění tlustého střeva, stimulují využití vitamínů, atd.

 

4) VÝTAŽEK Z KVĚTŮ RŮŽÍ

Dávnými lékaři byly růže velmi oceňovány. Starobylé pojednání „čínské lékopisy, shrnutí“ tvrdí, že růže „vede v pořadí životně důležitých energií“, odstraňuje negativní emoce, pomáhá při bolestech v játrech a žaludku, revmatoidní artritidě různých druhů, krvetvorbě, při menstruačních poruchách v cyklu, při bílém hnisání, při krvavém průjmu, úplavicí, otravách a dalších symptomech.

 

DOPORUČENÍ

Ovocná pasta „Rosa Phoenix“ je vhodná pro všechny skupiny lidí a to bez jakýchkoli omezení. Ovocná pasta „Rosa Phoenix“ je malá sestra trávicího traktu. Phoenix Corporation v prováděném výzkumu a vývoji produktu ovocné pasty „Rosa Phoenix“ (původní název: růžová z oligosacharidů) konstatuje, že oligosacharidy jsou cukry s léčivým významem pro organismus.

Chuť příjemná, účinek je zcela zřejmý. Použití k ozdravným účelům. Může se použít také jako potravina, náhražka cukru, případně pro pravidelné užívání jako ozdravující potravinový doplněk. Jde o cenově dostupný a nepostradatelný potravinový produkt v ozdravné oblasti pro seniory a děti. Tračník člověka se stává útočištěm pro mnoho bakterií. Na základě vlivu na organismus je lze rozdělit na užitečné, škodlivé a neutrální. Výhodou pro tělo jsou bakterie, které je možné nazvat spolutvůrcem dobrého zdravotního stavu. Nejtypičtějšími zástupci užitečných mikroorganismů jsou bifidobakterie, které působí jako mikroekologický regulátor, který reguluje vstřebávání živin do střev, zvyšuje imunitu, je profilakcí pro zácpu i průjem, je odpovědný za snížení úrovně tuků v krvi, zpomaluje růst patogenní střevní flóry a hnilobných bakterií.

Jen pár hodin po porodu dítěte se v jeho vnitřnostech začínají objevovat bifidobakterie. Po 1-2 týdnech bifidobakterie získávají absolutní převahu ve střevě. A toto je jedna z hlavních příčin silné imunity u dětí. S věkem počet bifidobakterií v těle klesá a tam, kde vymizí, se začnou objevovat nemoci-tvorné bakterie. Jak tedy můžeme zesílit tvorbu a vliv bifidobakterií v dospělém těle a stimulovat jejich růst a množení? Vědci v pokusu dodali živé mikroorganismy k přímému doplnění střevní mikroflóry. Nicméně studie prokázaly, že přímé dodání živých mikroorganismů neumožňuje této mikroflóře zřídit kolonie na stěnách tračníku a když, tak pouze na krátkou dobu. A pokud se tato dodávka přeruší byť na jeden den, okamžitě se výhoda živých mikroorganismů ztrácí. To je důvod, proč výzkumní pracovníci vyvinuli speciální výživu pro bifidobakterie – bifidofaktor. Je to výživa, která se netráví. Vstupuje dovnitř, přímo do tračníku. Je tak možné selektivně stimulovat růst a aktivitu bifidobakterií. Bylo dosaženo autostimulace v dělení bifidobakterií, což vede ke zvýšené odolnosti vůči napadení patogenní flórou a snižuje možnost nákazy. Tak proto je tento bifidofaktor důležitým stimulátorem růstu velkého počtu bifidobakterií. Mnozí vědci ho zařadili do páté generace ozdravujících produktů.

 

DÁVKOVÁNÍ

1 čajová až 1 polévková lžíce půl hodiny před jídlem

První cyklus nejméně 7-14 dnů

 

Tuba: 120,00 gr

Neobsahuje cukr