Hygienické vložky slipové – Fohow Sanitary Napkins

DÁMSKÉ SLIPOVÉ VLOŽKY FOHOW F530

Denní vložky Fohow nové generace rychleji absorbují a nejsou deformovány. Jsou ještě bezpečnější, měkčí, pohodlnější a prodyšnější, mají léčivé účinky a pečlivě se starají o zdraví žen. Vylepšené polštářky Fohow používají systém 4 v 1 (zelený pásek), pokročilý absorpční prvek a vylepšený uzavřený balíček s ochranou 360 stupňů. Díky použití šestivrstvého materiálu šetrného k životnímu prostředí vložky Fohow překonávají podobné produkty jiných výrobců v oblasti prodyšnosti, absorpce vlhkosti, spolehlivosti a dalších parametrů.

 

WELLNESS FUNKCE

Vylepšený zelený pásek 4v1 nové generace má bakteriostatický účinek, eliminuje nepříjemný zápach, zlepšuje mikrocirkulaci a pomáhá udržovat optimální mikroflóru. K denním vložkám Fohow je přikládán dárkový test, který kontroluje výskyt zánětlivých procesů v reprodukčních orgánech, což ženám umožňuje kdykoli zkontrolovat zdravotní stav a včas rozpoznat problémy.

 

SYSTÉM 4 V 1 (ZELENÝ PÁSEK)

1) nanočástice stříbra: mají antibakteriální účinek, snižují případný zánět, udržují optimální acidobazickou rovnováhu reprodukčních orgánů, snižují riziko gynekologického zánětu

2) dlouhovlnné infračervené záření: zlepšuje mikrocirkulaci krve, zlepšuje imunitu

3) anionty: mají baktericidní účinek, eliminují nepříjemný zápach, zmírňují záněty, nemají vedlejší účinky

4) magnety: aktivují magnetické pole těla, podporují zdravý metabolismus, zabraňují zánětlivým procesům v reprodukčních orgánech

 

MĚKKOST A POHODLÍ

Vnější vrstva netkaného materiálu dodává pocit měkkosti a pohodlí, rychle absorbuje vlhkost, je naprosto bezpečná, vhodná pro citlivou pokožku.

 

SUCHOST A PRODYŠNOST

Membránová základna je dobře prodyšná, ale zároveň si uchovává vlhkost, zajišťuje dlouhodobou „suchost“ a pohodlí. Membránová základna těsnění Fohow značně přesahuje základ tradičních těsnění z plastové fólie, která neumožňuje pronikání vzduchu nebo vlhkosti. Tradiční vložky jsou velmi prodyšné, což způsobuje zrychlenou reprodukci bakterií, které vyvolávají gynekologická onemocnění. Použití zlepšeného, ​​absolutně sterilního polymerního absorbentu s vysokou molekulovou hmotností umožňuje rychle absorbovat a spolehlivě zadržet vlhkost. Těsnění se nedeformuje ani při silném vytížení.

 

PROSTOROVÝ DESIGN HRANY

Vylepšený objemový design se zvýšenou výškou a šířkou okrajů těsnění poskytuje dokonalé spojení s tělem a kompletní ochranu proti úniku.

 

BEZPEČNOST A HYGIENA

1) Pro výrobu vnějších obalů používáme potravinářské hliníkové fólie. Balení poskytuje 360 ​​stupňovou ochranu, spolehlivě chrání obsah před vlhkostí, choroboplodnými zárodky a plísněmi. Těsnění jsou vyrobena na automatizované lince, nesahá se na ně rukama, čímž se zabrání opětovnému znečištění a zajistí se spolehlivá ochrana a sterilita.

2) Jako plnivo používáme sterilní polymer s vysokou molekulovou hmotností, který splňuje státní hygienické normy.

3) Lepicí základ – speciální netoxické a bezpečné lepidlo, jehož zbytky na ložním prádle nevyvolávají gynekologická onemocnění.

 

STANDARDNÍ BALENÍ

6 balení po 30 ks + strip test pH 1 ks / balení