Fohow Sanqing Oral Liquid

Elixír FOHOW SANQING ORAL LIQUID (F-007)

Elixír „Sancin Phoenix“ je vyroben za použití technologií kryoextrahování a roztříštění buněčné membrány z několika desítek přírodních rostlinných složek TČM, současně s použitím znalostí potravin a hodnot čínské farmacie. Hlavními komponenty elixíru „Sancin Phoenix“ jsou aloe gel-kyurasao a oligosacharidy. Kromě toho je ve složení výrobku, víc než půl tuctu dalších složek TČM: čínský Kordyceps, Linčži, Aurikulyaria, Ginkgo listy, Chrysantheum, Konchiolin, Zimolez japonský, Stachioza apod.

Výrobek neobsahuje „chemii“ a hormony. Je to zcela přírodní produkt pro rehabilitační a ozdravnou výživu.

Hlavní složky suroviny:

1. Aloe gel-kyurasao – V antické příručce o TČM “ Ben sao gan mu“ (Katalog léčivých bylin) o Aloe je napsáno: „Při mírně sladké chuti, vztahuje se vlastností k studeným produktům, které nejsou jedovaté“. Pracuje přes meridiány jater, srdce a sleziny. Snímá nadměrné tělesné teplo a přispívá k pročištění střeva. Zabíjí parazity, je jasnou alternativou pro uvolnění hlenů, odstraňuje hnisání. Aloe obsahuje více než 160 aktivních složek. Aloetin posiluje tělo před viry, aloemicin si dobře poradí s rakovinovými buňkami. Aloe stimuluje imunitu, dodává vitalitu, zpomaluje proces stárnutí. Kromě toho, aloe výrazně pomáhá při zácpě, hemeroidech, ránách, kardiovaskulárních chorobách, apod.

2. Oligosacharidy – Vysoká kvalita ve vodě rozpustných dietních vláken, má zřejmý ozdravující vliv na tělo, zlepšuje funkce zažívacího traktu, jsou profylaxí a prevencí průjmu a zácpy, pomáhají snížit krevní tuky, zvyšují imunitu, atd.

3. Konchiolin – To je jedinečný v přírodě se vyskytující volný amin, obsahující alkalické kationty jedlých dietních vláken živočišného původu. Konchiolin je nazýván „šestým prvkem života“. Ve starověkém pojednání „Ben cao gan mu“ (Katalog léčivých bylin) v konchioline napsali: „Odstraňuje stagnace a ucpávky“. Konchiolin má silné kvality afinity. Může zesílit imunitní systém buňky lidského těla, a tím zvýšit schopnost těla v samoléčení. Protože se konchiolin snadno rozpouští v kyselém prostředí, tvoří se kationy a skupiny schopné vyvádět různé toxiny z těla, chemické pigmenty, soli těžkých kovů a rádioelementy. Reguluje obsah tuku v krvi, snižuje krevní tlak, účinně zabraňuje tvorbě rakovinových buněk, neutralizuje a vyvádí toxiny z těla. Ochraňuje játra, napomáhá hubnutí, odstraňuje akné. Existuje tedy zřejmý jedinečný účinek.

4. Ginkgo extrakt z listů – Někdy se nazývá „kámen, který je schopen přivádět k životu“. Efektivní proti 25 druhům nemocitvorných plísní, s účinností 92%. Velmi účinně zvyšuje objem krve v cévách mozku. Má vliv

na zlepšení paměti a předchází syndromu senilní demence. Může rozšířit koronární tepny. Brání shlukování krevních destiček a vzniku trombů. Účinně zabraňuje vzniku angíny pectoris a infarktu myokardu. Zvyšuje imunitu, odstraňuje volné radikály, má antirakovinový účinek, zpomaluje stárnutí. Navíc chrání játra, neumožňuje kompresi bronchitidy, zabraňuje bronchiálnímu astma atd. Ginkgo je ze 70% světových zdrojů

v Číně: na severu a jihu Číny, jiho-západě a východním pobřeží Číny. Výroba z Ginkgo je na prvním místě mezi vývozy léčebných produktů.

5. Aurikulyaria uhovidnaja, dřevní houba (lví houba) – V pojednání „Tanben caošžu“ se uvádí,

že Aurikulyaria uhovidnaya „oživuje krev, plní životně důležité energie, zvlhčuje střeva, čistí zažívací trakt, vyvádí toxiny“ apod. Má dopad na cizí látky v potravinách získaných nechtěně (část vlasů, dřevěné piliny, písek , kousky kovu atd.), oxidy dusíku a jejich odstranění. Má zjevný neutralizační účinek na cizí látky vnitřního původu (kameny ledvin, žlučníkové kameny, kameny v močovém měchýři, kameny ve střevech a další), rozpouští a neutralizuje cizí látky. Zejména má za následek snížení hustoty a viskozity krve, snížení krevních sraženin, snižuje hustotu cholesterolu. Účinně brání nemocem, jako jsou koronární nemoci, mozková mrtvice, mozkové cévní trombózy, kornatění tepen, vysoký krevní tlak, atd.

Chuť hub sladká , má vlastnosti patřící do chladných produktů podle TČM třídění. Renomovaný vegetariánský produkt, který obsahuje hodně bílkovin, má nízký obsah tuku, bohatý na minerální látky a dietní vlákna. Zvláštní rostlinné koloidní látky v jeho složení účinně brání vstřebávání tuku do těla.

Má antirakovinový účinek, napomáhá hubnutí. Potravinový produkt ozdravného stravování doporučený WHO (Světová zdravotnická organizace).

6. Abrus krásná – Odstraňuje tělesné teplo, pomáhá navlhčení těla. Zlepšuje In, snižuje oheň. Čistí játra, plíce zvlhčuje. Ozdravuje slezinu a slinivku břišní. Odstraňuje neprůchodnosti.

7. Chrysantemum – Hořce sladká, pronikavá chuť, odkazuje na prochladlá jídla dle TČM. Odstraňuje vítr, čistí játra. Neutralizuje toxiny, odstraňuje záněty.

8. Extrakt z kordicepsu čínského – Funguje hlavně na dvou meridiánech těla: na meridiánu ledvin a plic. Léčí mnoho syndromů prázdnoty ( nedostatečnosti) a stovky nemocí. Oboustranně reguluje Jin a Jang organismu člověka. Zajišťuje vyvážení systémů lidského těla. Očišťuje organismus, ale nepustoší jej.

Elixír „Santsin Phoenix“ má tři hlavní účinky: čistí střeva, čistí tělo od toxinů, čistí krev od škodlivých tuků.

1.Proč se musí čistit střevní trakt? Faktem je, že lidské střevo je asi 5-6 m dlouhé, každých 3,5 cm se nachází klky, kde se hromadí od 3 – x kilogramů potravinových zbytků. Tyto odpady začínají hnít, rozkládají se a tuhnou. To vede k tvorbě černých toxických látek se špatnou vůni (stagnující stolice). Pokud včas neodejdou z těla rozkládají se tyto látky a střevo bude pokračovat s vysáváním těchto škodlivých látek do krve.

2.Proč lidi potřebují očištění těla od toxinů? S rozvojem průmyslu se člověk setkává při své denní existenci s kontaminovaným prostředím. Toto znečištění atmosféry (prach, oxid uhelnatý , oxid siřičitý, těkavé produkty ze spalování uhlí, zemního plynu a ropy, atd.), vážné znečištění uvnitř obytných čtvrtí (80% vyšší, než je obvyklé obsah formaldehydu v nábytku, apod.) kritické znečištění vody (mnohé průmyslové podniky jsou schopny vypouštět i částečně toxické odpadní vody, což vede k silnému, trvalému znečištění vody), vysoký obsah pesticidů v potravinách (ovoce, obiloviny, zelenina, čaj apod.), nadměrné používání chemických hnojiv, denní využití takto ošetřených krmiv ke krmení drůbeže a hospodářských zvířat atd. Proto konzumace kontaminované potraviny osobou, kumuluje v těle různé ionty těžkých kovů, stejně jako studené, teplé, vlhké a další toxiny tvořené tělem člověka na konečný produkt – velké množství zbytkové látkové výměny. K tomu musíme ještě přidat psychologický stav, který vede ke změnám narušení vnitřního sekrece systémů, které způsobuje extrémní emocionální zpětnou nouzi (vnitřní oheň dle TČM), které se odrážejí zřejmě ve formě zácpy, akné, bradavic, nadměrné úplnosti (obezitě), atd.

3.Proč si lidé musí očistit krev od škodlivých tuků? Zlepšení životní úrovně vedlo k nadměrné konzumaci potravin, které mají vysoký obsah tuku (maso, tučné potraviny). To vede k trvalému zvýšení obsahu tuků v krvi, k jejich shromažďování. Stále se zvyšuje hustota a viskozita krve. Nemoci kardiovaskulárního systému (mozková mrtvice, ischemická choroba, infarkt myokardu, náhlá srdeční zástava, hypertenze) se staly zabijákem lidstva číslo jedna. Lidí s diagnostikovanou cukrovkou, obezitou jaterní, cirhózou jater, žlučových kamenů, obezitou, atd. každý den více přibývá.

Elixír „Sancin Phoenix“ čistí střeva, čistí tělo od toxinů, čistí krev od škodlivých tuků.

Výsledek je velmi zřejmý:

* Během 2-3 hodin po prvním užití začíná dělení stagnujícího kalu ve střevě, začne reakce, které mohou být doprovázeny zvuky sekretů v břiše a uvolněním plynů.

* Během 2-3 dnů po aplikaci přípravku, stagnující kaly jsou oddělovány od střevní stěny, je současně potřeba pro uvolnění nitra (tekuté stolice), což je poměrně velké množství černé stolice s velmi špatnou vůni.

* Při užívání 4-10 dní jsou při zažívání v žaludku a střevě zřejmá viditelná zlepšení, zmizí nepříjemný zápach z úst, zácpa a průjem se postupně vracejí do normálního stavu. Stolice je normální, jemná, ve formě. Ve stejné době začíná proces rozkladu tuků v krvi, snížení hustoty a viskozity krve, postupně se vracíme k normálnímu krevního oběhu, zrychluje se vyvádění toxinů z těla.

* V průběhu příjmu 2-3 kůr je ZHKT výrazně normalizován, vyměšování se stává pravidelným, nenuceným a snadno prochází; mozolovitá kůže, která je způsobena zácpou a hromaděním toxinů, postupně mizí, barva kůže se zlepšuje , stává se růžová, zápach z úst se stává normální, postupně mizí skvrny na kůži, akné, vyrážky,tak jak jsou postupně odstraňovány příčiny těchto jevů.

Elixír „Santsin Phoenix“ vysoce účinně zabraňuje vzniku hyperlipemii – vysoký obsah tuku v krvi – a zlepšuje se hyperlipemijníi stav: má podpůrné účinky na snížení jaterní obezity, hypertenze a obezity obecně.

Elixír „Santsin Phoenix“ byl zhotoven na základě receptury, který vypracoval tým odborníků ze NII ozdravující produkty YU De . Výrobek má zjevný efekt, má nejlepší výsledek na ZHKT čištění, a unikátní protitoxinový dopad. Také se snižuje hustota a viskozita krve, čistí krev od nadměrně škodlivých tuků. Reguluje rovnováhu- jing a jang v těle, obnovuje je výběrově (Jin nebo Jan). Provádí očistu těla, ale nepustoší jej.

Elixír „Santsin Phoenix“ má tři efekty očisty v jedné lahvičce: čistí střeva, čistí tělo od toxinů, čistí krev od škodlivých tuků. To je ten pravý král mezi všemi – slušné řady produktů na „úklid“ v Číně i mimo ni! Toto je mocný proud tekoucí do moře produktů pro zdraví na mezinárodním trhu!

Doporučení: těm kdo trpí zácpou, gastritidou, enteritem; lidem s hyperlipemií a dalšími symptomy způsobenými tímto onemocněním, osoby s akné, vyrážkou, pigmentovými skvrnami, těm kteří podléhají náhlým změnám nálady, slabostí, osobám trpících nepříjemným zápachem z úst.

Dávkování do stravování: 2 lahvičky denně, 10 dní trvá jedena kůra (obvykle); efektní je, aby byla 3 dny přestávka mezi kůry. Děti by měly vzít dávku, sníženou na polovinu.

Standardní balení: v krabičce 4 lahvičky 30 ml. Očista střeva, odstranění toxinů, čištění krve od tuku.