Hygienické dámské tampóny – Fohow Guifei Bao

Hygienické dámské tampóny – Guifei Bao (FY001)

Tampónové kapsle Guifei Bao Fohow jsou originální kapsle ve formě vaginálního hygienického tampónu (dále jen kapsle) s obsahem přírodních látek tradiční čínské medicíny (TČM) k očištění, ozdravení ženského genitálu.

Lékařem konzultantem u tohoto produktu je gynekolog MUDr. Dana ŽÁKOVÁ – případné dotazy posílejte na zakovadana@centrum.cz

Složení tamponových kapslí má své kořeny v jedné ze čtyř starověkých čínských legend o nejkrásnějších ženách v Číně – legenda o Yang Gui Fei. V roce 745 před Kristem třicetiletá Yang Yu Huang přišla do paláce císaře dynastie Tang-Tang Xuanzonga. Díky své neuvěřitelně něžné kůži a nesrovnatelně krásné postavě okamžitě okouzlila císaře a stala se jeho konkubínou. Brzy poté se i její tři starší sestry – také krasavice – staly milenkami císaře.

Zachovaly se historické důkazy o tom, že zejména pro sestry Yang v horách Lishan císař postavil lázně Huaqing, ve kterých se čas od času milenky císaře koupaly. Když vyšly z vody, jak tvrdí svědci, jejich krása byla srovnatelná s krásou lotosového květu. Používaly originální tajné císařské recepty a tak byla jejich pleť vždy krásná a čistá jako sníh. Toto císařské tajemství se předávalo z generace na generaci. Bohužel, v průběhu času došlo k šíření nepřesných informací a tak byl recept císařského paláce částečně ztracen.

Tým společnosti Fohow provedl komplexní rekonstrukční studie tohoto tajného receptu „očisty lůna perly“ z císařského paláce. Následně vědci vyvinuli unikátní účinný preparát, který může všechny ženy udělat nesmírně šťastnými, stejně jako jejich muže: nový produkt společnosti se zjevným ozdravujícím účinkem – originální tamponová kapsle Guifei Bao Fohow.

PEČLIVÝ VÝBĚR SLOŽENÍ

extrakt ze semen dračího stromu, kořen rebarbory, pamodřín líbezný, akátu catechu, světlice barvířská, spálený kamenec, sophora flavescens, borneol, gircha japonská, borax, a další vzácné rostliny TČM

PRINCIP OZDRAVENÍ

Účinnost tampónových kapslí Guifei Bao Fohow je v základních mechanismech tradiční čínské medicíny. Prostřednictvím celostního působení v ohnisku vaginálního onemocnění jsou stimulovány přední-střední a zadní-střední meridiány, kvůli čemuž se normalizuje energetická rovnováha jin-jang, očišťuje a detoxikuje organismus, čistí krev, normalizuje funkce sleziny, obnovují (regenerují) buňky i orgány a odstraňují se záněty principem samoléčby.

DOPORUČENÍ

Doporučuje se používat při nepříjemném zápachu z pochvy, zánětech malé pánve, leukorey, lochiorei, bílém a krvavém výtoku, Trichomonadovém a plísňovém zánětu pochvy, zánětu vaječníků, pruritu, vulvální erozi a polypech děložního čípku, děložním myomu, ovariální cystě, poruše a bolestivé menstruaci, poporodním krvácení, s věkem souvisejícími změnami. Tamponové kapsle mají protizánětlivý, baktericidní, antibakteriální a antipyretický účinek, očišťují od produktů metabolismu a odstraňují toxiny, zmenšují velikosti pochvy a dělohy, normalizují jejich stav, vracejí „mládí“.

Složení tamponových kapslí má také pozitivní vliv na pokožku s pigmentovými skvrnami a akné.

VLASTNOSTI TAMPÓNOVÝCH KAPSLÍ GIUFEI BAO

1. SAMO-OČIŠTĚNÍ

Použití 1 kapsle přípravku Guifei Bao FOHOW pomáhá očistit dělohu od toxinů a nečistot

2. SAMO-OZDRAVENÍ

Kapsle pracují jako podpůrná léčba při děložním myomu, poševní erozi, vaginálních cystách a různých zánětlivých onemocněních ženských pohlavních orgánů

3. SAMO-OMLAZENÍ VNĚJŠÍHO VZHLEDU

Rychle se zlepšuje stav pokožky, pigmentových skvrn, suché kůže, vrásek atd.

4. PREVENCE

Používáním kapslí alespoň jednou za měsíc uděláte účinné preventivní opatření proti gynekologickým onemocněním. Produkt také přispívá k zúžení pochvy, zlepšení jejího tonusu a pružnosti.

SEDM FUNKCÍ TAMPÓNOVÝCH KAPSLÍ GIUFEI BAO

1. OČISTA ORGANISMU

Účinná prevence a rychlá pomoc při zánětech pochvy, erozi děložního hrdla, děložním prolapsu, děložním myomu, specifickém pachu, zánětu orgánů v pánvi a vaječníků, ale také houbových, plísňových, kvasinkových a dalších infekcích.

2. OČIŠTĚNÍ DĚLOHY OD ZNEČIŠTĚNÍ A TOXINŮ

Díky unikátní metodě absorpce i detoxikace, kapsle jako malý vysavač rychle odstraní odumřelou tkáň ženských pohlavních orgánů, zbytky krve při menstruaci a tvořící se toxiny a jiné zbytky v orgánech ženy. Také odstraňuje nepříjemný a zvláštní zápach, odstraní zdroj plísňové (kvasinkové) a virové infekce, aktivuje produkci kmenových buněk, stimuluje metabolismus a sekreci ženských hormonů a vede k obnovení normálních fyziologických funkcí reprodukčních orgánů.

3. OBNOVENÍ ORGANISMU

Kapsle obnovují organismus ve spojení s odstraněním eroze a putridních zánětlivých změn a obnovení tkání, stimulováním sekrece žláz se vyrovnává na stejnou úroveň navlhčení tkáně děložního čípku a pochvy, obnoví se vaginální elasticita a citlivost. Tampónové kapsle pomáhají v poporodním období při rekonstrukci poškozených porodních cest a dělohy, udržují a plně obnovují zdravou mikroflóru vnitřního prostředí orgánů.

4. ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ ORGANISMU

Preparát obnovuje buňky, stimuluje sekreční funkce, obnovuje pružnost dělohy a pochvy, zvyšuje citlivost, zvyšuje sexuální touhu, jako by návrat statutu „panenství“, tím se zvyšuje kvalita sexuálního života. Pomáhá oddálit klimakterium, odstraňuje vaginální suchost, obnovuje libido, odstraňuje nervozitu a další příznaky.

5. KOSMETICKÝ EFEKT

Zlepšuje a obnovuje normální fyziologické funkce ženských pohlavních orgánů, podporuje krevní oběh a aktivuje imunitní buňky, reguluje funkci žláz s vnitřní sekrecí, a odstraňuje skvrny, zlepšuje stav kůže, která bude zářivá a růžová, redukuje vrásky, proto tyto tampóny dají ženě nevyčerpatelné kouzlo.

6. OZDRAVENÍ

Tamponové kapsle Guifei Bao se používají jako doplňkový prostředek, stejně jako kvalitní prevence chorob. Použijete-li po menstruaci jednu až dvě tampónové kapsle, pomůže to obnově látkové výměny, zbaví gynekologických onemocnění a zabezpečí organismu životní energii.

7. PŘI NEPLODNOSTI

Kapsle Guifei Bao mají regulační a očišťující vliv na neplodnost způsobenou obstrukcí vejcovodu, při narušení rovnováhy vnitřního prostředí atp.

NOVÉ KOSMETICKÉ KONCEPCE

Podle teorie TČM, 12 hlavních meridiánů při endokrinním narušení jater a selhání ledvin, poruchách žaludku a střev způsobí to, že se objevuje nezdravá barva kůže, mizí lesk, pleť stárne rychleji, objevují se skvrny, pupínky, černé tečky a jiné patologie. Tamponové kapsle Guifei Bao, umístěné v ženském zevním genitálu, kde je vzájemná součinnost pěti hlavních energetických meridiánů ženského těla, efektivně obnovují energie meridiánů, regulují krevní složení, energetickou bilanci yin-jan v těle, regulují endokrinní systém a to také obecně vytváří vysoký kosmetický efekt.

Reprodukční systém se aktivně podílí na očištění těla a ovlivňuje duševní a psychickou rovnováhu. To tvoří dualismus v moderní medicíně. Tamponové kapsle Guifei Bao je jedna z unikátních metod detoxikace, je nejjasnějším příkladem dokonalého ztělesnění mezinárodní kosmetologie. Vzhledem k tomu, jak efektivně a mistrně se odvádí toxiny z ženského těla, je snadné vyřešit problém autonomního čištění ženského reprodukčního systému od toxinů. Naštěstí použitím metod TČM s moderní výrobní technologií a jedinečnou recepturou byl získán silný absorpční produkt, který vede k 100% očistnému účinku. Tamponové kapsle Guifei Bao se staly senzací ve světě gynekologie a léčebné kosmetiky.

ZPŮSOB POUŽITÍ

1. Otevřete fólii sáčku, zkontrolujte stav balení a přítomnost vlákna navinutého na konečku tamponové kapsle a odmotejte jej (kapsle je kulička o průměru cca 10mm v bavlněné gáze).

2. Opláchněte a osušte genitál. S použitím přiložené jednorázové hygienické rukavice FIR zaveďte tamponovou kapsli do hloubky pochvy co nejhlouběji tak, že vnější konec vlákna zůstane venku. U citlivých klientek doporučujeme na 20 minut namočit perličku do destilované vody před zavedením

3. Ponechejte tamponovou kapsli uvnitř pochvy po dobu 2, maximálně 3 dnů. Tamponovou kapsli snadno vytáhnete za vlákno, pak omyjte pochvu a vulvu.

4. Chcete-li důkladněji obnovit své zdraví, použijte 6 tamponových kapslí po sobě.

5. Při možném výtoku po zavedení doporučujeme použít kvalitní vložky (nejlépe Fohow 3 v 1 – katalogové číslo F509 a F510)

POZNÁMKY

Pouze k zevnímu použití. Těhotným ženám a pannám se nedoporučují. Nepoužívat při menstruaci a během kojení. Opatrné používání po potratu a při alergické reakci organismu. ( pálení, svědění méně než 0,001 % výskytu, okamžitě vyjmout). Po aplikaci je vhodná 1 – 2 denní sexuální abstinence. Výrobek není lék. Pokud nedojde k požadované úpravě stavu, je nutno navštívit gynekologa!

V balení 6 ks