Fohow Haicao Gai

Využití exkluzivní technologie umožňuje získat zcela nový produkt, který obnoví normální hladinu vápníku v těle. Význam vápníku je velký, když jsme konfrontováni s problematikou osteoporózy, kostních zlomenin a poruchami srdeční činnosti. V lékárnách se prodává mnoho různých doplňků s obsahem kalcia, ale tak lehce vstřebatelný produkt, jako je tento BAD (biologicky aktivní doplněk) doposud nebyl na trhu. Je třeba upozornit, že se firmě Fohow, jako první na světě, podařilo získat z vodní rostliny tak kvalitní a lehce vstřebatelné kalcium bez vedlejších účinků. Je také nutné zdůraznit, že obsahuje vitamíny skupiny D, získané z rostlinného oleje a tím se ještě lépe dostává přes střeva do organismu a kostí.

 

Navzdory skutečně obrovským objemům výzkumu nikdo nemůže s plnou jistotou říci příčinu artritidy ani navrhnout způsob její léčby. V tuto chvíli si můžete být jistí, že neexistuje žádný lék, preventivní medicína a žádná účinná lékařská technika, která by tuto chorobu vyléčila nebo alespoň zmírnila utrpení pacienta. K dnešnímu dni má medicína pouze léky proti bolesti a protizánětlivé léky.

 

Lidské klouby vydrží značné zatížení. A zatímco kloub (a jeho okolní struktura) si zachovává svou chemickou a mechanickou integritu, spolehlivě slouží po celý lidský život. Když klouby fungují harmonicky, lze je porovnat s dobře naolejovaným motorem v autě. Pokud je však zbaven potřebného maziva, zapomeneme-li na potřebu dodávat vodu a vysoce kvalitní palivo, začne to selhat – nebo úplně zastavit.

 

Na rozdíl od automobilu má lidské tělo ochranné, samoléčivé mechanismy, které se snaží opravit jakékoli poruchy. Pokud palivo nízké kvality vstoupilo do těla jako „signál“ generovaný tělem, aby „naznačil“ pacientovi, aby nepoužil postižený kloub a nechal ho „v klidu“ opravit. Snažíme se léčit artritidu léky proti bolesti. Je to stejné jako přerušování vodičů červené kontrolky signalizující závadu v autě, namísto zjištění příčiny.

 

Bohužel ve většině případů nemůžeme dát společný mír a vyléčit se. Následně to vede ke skutečnosti, že struktura kostí v postižených oblastech se stává křehkou a jemné a složité chemické mechanismy určené pro ošetření a regeneraci začínají fungovat „nesprávně“, což způsobuje další poškození kloubů. Výsledkem je, že člověk se stává stále více nehybným, záchvaty bolesti zesilují. Někdy tyto procesy mohou dokonce vést k fúzi kloubních povrchů, po kterých kloub obecně ztrácí svou schopnost se ohýbat.

 

Kostní klouby, které neustále trpí mechanickým přetížením, jako je páteř, jsou postiženy hlavně artritidou.

 

Meziobratlové kotouče jsou vytvořeny z chrupavkové tkáně, která chrání klouby v páteři. Pokud se tyto disky opotřebují, kosti se začnou o sebe otírat, což způsobuje bolest a deformaci. Následně jsou kontaktní kosti vzájemně uzavřeny. Ztráta mobility v tomto místě může být tak závažná, že člověk bude nucen strávit zbytek života na invalidním vozíku.

 

Kromě těchto kloubů, které nesou hlavní zátěž, může dojít k vážnému poškození takových nezatížených kloubů, jako jsou prsty. Často vidíte, jak jsou prsty starších lidí deformovány osteoartrózou.

 

Dalším hlavním typem artritidy je revmatoidní artritida. To je méně obyčejné, ale člověk to může získat v každém věku, dokonce i v raném dětství.

 

Toto onemocnění se vyskytuje u méně než pěti procent populace, ale je to jedno z nejničivějších. Také se týká autoimunitního onemocnění. Na rozdíl od osteoartrózy může revmatoidní artritida ovlivnit jakékoli klouby. Zánět je mnohem akutnější a bolest a citlivost jsou ostřejší. Osteoartritida obvykle postupuje pomalu a pomalu, takže je charakteristická pro starší osoby, zatímco revmatoidní artritida útočí najednou a plnou silou. Imunitní systém začíná působit hyperaktivně a autoaggresivně, tj. Proti svému vlastnímu tělu. Namísto zmírnění stavu těla jej pouze zhoršuje. Tyto procesy mohou kromě kloubů dokonce poškodit pokožku.

 

KALCIUM Z MEZI ALGAE HAITSAO GAI je nejúčinnějším lékem při léčbě artritidy. Hlavní výhodou tohoto vápníku je jeho schopnost obnovit rovnováhu kyseliny a báze v těle a chránit ji před škodlivými účinky volných radikálů. Při každodenním používání tohoto vápníku je možné zabránit zvýšení množství mastných kyselin, které přivádějí všechna chemická činidla v těle do stavu „vysoké pohotovosti“, způsobují zánět a bolest.

 

Vápník z mořských řas je nejznámějším antioxidantem. Neutralizuje volné radikály a chrání buňky před zničením.

 

Kosti většiny lidí potřebují extra vápník a pro pacienty s artritidou je to prostě nezbytné. Vápník obsažený v běžných tabletách vstupuje do těla ve formě velkých molekul, které se usazují na dně žaludku ve formě lepivé hmoty a jsou tělem absorbovány ve skromném množství. Vápník z řas je představován malými molekulami, které jsou zcela absorbovány. Je to ideální způsob nasycení těla potřebným množstvím vápníku,

 

Tobolky Haitsao Gai ze série Obnova

Haizao Guy Fohow Liquid Calcium z Lutsao mořských řas – jedinečný produkt! ☝

Čínská společnost Fohow (Phoenix) poprvé díky světové technologii dokázala izolovat vápník z mořských řas téměř úplně (do 96%) a nejsnadněji jej vstřebat do lidského těla a nezpůsobit žádné nepříznivé reakce.

Vápník obsažený v kapslích Haitsao Gai je ve vázané formě s organickými sloučeninami (organický vápník) a je absorbován tělem v takovém množství, jaké je potřebné k pokrytí jeho potřeb. Proto, bez ohledu na dávkování léku, takový vedlejší účinek jako hyperkalcemie je nemožný.

 

HLAVNÍ KOMPONENTY

Vápník z mořských chaluh Lyucao

Vitamín skupiny D, odvozený z rostlinných olejů

Želatina

 

INDIKACE

Prevence a léčba osteoporózy, rachitidy, artritidy

Předcházení procesů stárnutí

Nedostatek vitamínů a minerálů

Onemocnění kůže, křeče a syndrom unavené nohy
Menopauza a postklimakterická doba
Prevence rakoviny, kardiovaskulárních onemocnění

 

DÁVKOVÁNÍ

Užívat 2 kapsle 2x denně, zapít teplou vodou

 

V balení 100 kapslí po 800 mg