Fohow XueQingFu

lékařem konzultantem tohoto produktu je RNDr. Mária Kropáčková (diagnoza.lecba@gmail.com)

Syuechinfu (Suečinfu) je přírodní produkt, který pomáhá čistit cévní systém bez škodlivých účinků. Při výrobě byly použity moderní technologie s využitím nejnovějších poznatků lékařské vědy a farmakologie.

 

SLOŽENÍ

45% japonské fermentované potraviny Natto

29% extraktu z hroznových pecek

24% extrakt Gynostemmy pentaphyllum (ženšenu pětilistého)

2% želatina

 

NATTO

Výroba a vývoj produktů Fohow, kromě využití moderních technologií zpracování, vychází i ze současných nových pohledů na stravu národů, které dosahují dlouhověkosti a těší se i ve stáří dobrému zdraví. Např. Japonci konzumují mnoho produktů na bázi sóji. Dožívají se vysokého věku a i ve stáří mají zdravý kardiovaskulární systém a normální viskozitu krve bez výskytu trombů.

Japonská potravina Natto (vzniká fermentací sojových bobů) čistí cévní stěny, zlepšuje elasticitu cév, zvyšuje dodávku kyslíku do tkání, zvyšuje biologickou dostupnost jednotlivých živin, podporuje zrak, zlepšuje stav kostí, kloubů a svalů, i po intenzivní fyzické zátěži u sportovců, snižuje viskozitu krve a lymfy a zlepšuje celkovou očistu těla. Natto obsahuje také isoflavony, které pomáhají udržovat přirozenou hladinu ženských hormonů v krvi, a tím přispívá ke klidnému a vyrovnanému průběhu menopauzy.

Lidé na celém světě pravidelně užívají oblíbenou látku na ředění krve aspirin a jemu podobná farmaka, která vyvolávají krvácení, často v trávicím traktu. Natto je mnohem bezpečnější a účinnější prostředek v porovnání s aspirinem a jinými léky na ředění krve. Na rozdíl od těchto preparátů natto nemá vedlejší účinky. Je proto přírodní alternativou k aspirinu a ostatním lékům na ředění krve pro prevenci a léčbu kardiovaskulárních onemocnění. Kromě toho natto působí dostatečně dlouho, 8 až 12 hodin. Je velmi důležité, že na rozdíl od jiných léků natto nebrání srážení krve při zranění a poškození krevních cév.

 

EXTRAKT Z HROZNOVÝCH PECEK

Extrakt z hroznových pecek je bohatým zdrojem přírodních bioflavonoidů, nepostradatelných nenasycených mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Celý tento složitý a vyvážený komplex účinných látek má příznivý vliv na organismus jako celek, hlavně na kardiovaskulární a oběhový systém. Účinně posiluje schopnost regenerace buněk, zlepšuje strukturu vlasů a nehtů, zlepšuje celkový stav, hydrataci, strukturu a pružnost pokožky.

Bioflavonoidy zpomalují stárnutí organismu, zabraňují rozvoji otoků a zánětlivých procesů a neutralizují vliv volných radikálů. Pomáhají zachovat a obnovit kolagenní vlákna, která jsou hlavní složkou všech pojivových a vazivových tkání. Oddalují stárnutí pokožky, zpevňuji a vyhlazují vrásky. Zvyšují pružnost a tonus cév, jsou účinné při prevenci kornatění tepen, vysokého krevního tlaku a mají detoxikační a protialergické účinky. Extrakt z hroznových pecek je uznávaný jako jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Je účinnější než vitamíny C a E. Zvyšuje pevnost a elasticitu tepen a snižuje riziko vzniku trombů. Jeden z nejdůležitějších bioflavonoidů – quercetin, který obsahují hroznové pecky, má protirakovinné, protizánětlivé, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, stimuluje imunitní systém a snižuje projevy alergických reakcí.

 

GYNOSTEMMA PENTAPHYLLUM (ŽENŠEN PĚTILISTÝ)

Rostlina Gynostemma pentaphyllum (ženšen pětilistý) je liána, která roste v horských lesích v Číně. Odborné studie ukazují, že látky z ní izolované – saponiny jsou podobné účinným látkám, které obsahuje „klasický“ ženšen, ale převyšují jejich obsah až čtyřnásobně. Je známo, že saponiny (přírodní organické sloučeniny – glykosidy) se podílí zejména na syntéze hormonů v lidském organismu. Mnohé studie dále potvrzují, že Gynostemma má výrazný a prospěšný vliv na kardiovaskulární systém a na arteriální hypertenzi (zvýšený krevní tlak). Působí při prevenci rakoviny, AIDS, redukci viscerálního tuku – je ideální pro hubnutí. Působí proti stresovým situacím, snižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje produkci inzulínu – je vhodná pro diabetiky. Příznivé účinky Gynostemmy vysoce ocenila i Světová zdravotnická organizace.

 

DÁVKOVÁNÍ

1-2 kapsle 1-3x denně před jídlem nalačno, zapíjet teplou vodou. Je možné i dlouhodobé užívání preparátu. Postupně lze zvyšovat dávku preparátu počínaje jednou kapslí denně v prvním týdnu. Dávku zvyšovat v každém dalším týdnu o jednu kapsli denně.

 

INDIKACE

Zvýšená koncentrace cholesterolu v krvi

Koronární srdeční choroby, mrtvice, infarkt, ischemická choroba srdeční

Nemoci způsobené zvýšeným krevním tlakem

Cukrovka

Zhoršení paměti nebo intelektu v důsledku cévní mozkové trombózy

Svalová únava nebo bolest v nohou po chůzi

Časté znecitlivění nebo mravenčení v rukou a nohou

V případě dlouhého hojení jizev a vředů na nohou

Onkologická onemocnění

 

UPOZORNĚNÍ

Nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy. Neužívejte současně s léky na ředění krve, jako je aspirin apod. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kapsle nenahrazují obvyklou denní pestrou stravu. Uchovávejte při pokojové teplotě uzavřené na suchém a chladném místě. Chraňte před sluncem. Uchovávejte v originálním obalu mimo dosah dětí!

 

V jednom balení 120 tobolek o dávce 250 mg

Uchovávat dobře uzavřené na chladném, suchém místě

Vyhnout se  přímému slunečnímu světlu