Fohow Linchzhi

Kapsle „Linčži Phoenix“ FOHOW LINCHZHI (F-003)

Kapsle „Linčži Phoenix“ vyrobené převážně z prachu Linčži a prášku askospor ( výtrusů ) podhoubí kordycepsu čínského s pomocí nanotechnologie (roztříštěním buněčných membrán).

Hlavní komponenty:

50% prášek podhoubí Ganodermy čínské ( Linčži ) ( ganoderma lucidum)
30% prášek podhoubí cordiycepsu čínského,( cordiyceps sinensis)
20% prášek askospor ( výtrusů )Linčži .

Ganoderma je vzácný poklad a zástupce tradiční čínské farmakologie, je obecně známá jako „tráva Linčži „, jako „tráva nesmrtelných svatých“. Navenek tvar připomíná ledviny, roste ve volné přírodě, přijímá tajemnou moudrost Nebe a Země. Vzhledem k tomu, že pomocí Linčži se v dávných dobách léčilo na sta příznaků na sta onemocnění, stal se pro lidi známý jako „tráva nesmrtelných svatých‘‘:

Cesta podání

„Fohow Linchzhi“ kapsle se doporučují pro ty, kteří mají těžkou fyzickou a duševní práci.

Tableta denně v kombinaci s popíjením čaje Ljuwej

„Fohow Linchzhi“ kapsle účinně zlepšují tok krve v oblasti hlavy a míchy , je lepší zásobování kyslíkem a živinami nervových buněk, některé poškozené buňky v mozku regeneruje, aktualizujte jejich interakcí a zrychlí výměnu informací. Tento produkt byl úspěšně aplikován na lidi, kteří mají poruchy mozku a míchy zapřičiněné poruchou krevního oběhu, včetně mrtvice v kombinaci s F – 001

Použití těchto tobolek, zlepšuje náladu, a zvyšuje výkon. Tento produkt je vhodný pro ty, kteří chtějí pěstovat paměť, má vliv na zvýšení inteligence a schopnosti učit se, stejně jako při studiu cizích jazyků.

Indikace

zhoršení zraku a sluchu (zejména u starší generace)

duševní únava, pokles výkonu obecně

migrény, poruchy spánku

onemocnění nervového systému

bolesti kloubů, zapřičiněné onemocněním meziobratlové chrupavky

meziobratlové bolesti

cévní mozková ateroskleróza

po infarktové stavy

střední typ obezity

mentální retardace vývoje

poruchy paměti

Alzheimerova choroba

roztroušená skleróza

Parkinsonova choroba

deprese, stres

epilepsie

Při potřebě překonání únavy a dlouhodobém studiu, zvláště ve zkouškovém období

Za pomoci Linčži docházelo často doslova ke vzkříšení z mrtvých .

1. Linčži má za následek zvyšování imunitních sil organismu, podporuje zdraví. Má léčivé účinky tam, kde mnohé jiné prostředky nemají řešitelný efekt onemocnění. Zatím je pouze Linčži ( Dále v překladu jen Li) přírodní drogou TČM (tradiční čínské medicíny), která může proniknout do všech pěti hlavních meridián lidského těla (srdce, játra, plíce, slezina, žaludek).

V posledních letech narůstá procento případů onemocnění rakovinou, a při léčbě rakoviny hlavně pomocí techniky a léků, jejichž cílem je dělení a inhibice růstu rakovinných buněk, ale i při použití dalších nástrojů a technik vyskytují se poměrně velké vedlejší účinky. Nicméně Linčži zabraňuje ( snižuje) tyto nežádoucí účinky, a zároveň zvyšuje léčebný efekt. Moderní výzkum v oblasti lékařství zjistil, že v Li jsou velkém počtu obsažené organické kyseliny a organické germanium, které mohou ničit buňky rakoviny. Li může zastavit metastázy je schopen přibrzdit růst rakovinných buněk, má funkci pozastavení zhoršení nemoci a tím prodlouží a zlepší život nemocného. K dnešnímu dni se Li jeví jako jedno z nejlepších a efektivních přírodních léčiv z antirakovinových prostředků.

2. Čínský Kordyceps. Spolu s ženšenem, pantami a Kordycepsem se řadí do „trojice čínských perel“ TČM. Zvláště čínský Kordyceps rostoucí v západní části Číny, v alpské oblasti Tibetu a Tsinhaysko-tibetské plošině. Kordyceps je zahalen záhadami a mýty, je to skutečná perla čínské tradiční medicíny a farmakologie. Protože to je živý organismus i rostlina. Tradičně bývá nazýván „hmyzí-tráva“. Vývojový cyklus ( růst ) kordycepsu čínského se doslova odehrává v podzemí i nadzemí , stejně jako v létě i v zimě – několik sezon. Ve farmaceutickém seznamu pro sběr léčivých bylin a rostlin ČLR „Ben-TSA-shek a“ se píše: „Kordyceps proniká oběma poledníky – plícemi i ledvinami. Potenciálně léčí stovky nedostatků ( nesprávností) „! . Kordyceps je dlouhodobě široce používán při léčbě kašle a astmatu, selhání ledvin a všeobecné tělesné slabosti. Zvláště výrazný účinek byl pozorován u bronchitid, dlouhodobého chronického kašle , všeobecné tělesné slabosti, náchylnosti k onemocnění, mužské impotenci, atd.

V dávných čínských klasických lékařských zdrojích najdeme poměrně hodně informací o Kordycepsu.

„Čínský lékopis shrnutí“:

Kordyceps je v kvalitě sladké a teplé; má příznivý účinek na plíce a ledviny, na kostní dřeň, zastaví krvácení, odstraňuje hleny.

„Nový souhrn lékopisů“: Kordyceps sladký, stabilní, dobrý pro ledviny, přestane krvácení, odstraňuje hleny, odstraňuje příznaky kašle.

Ve farmaceutickém pokynu pro sběr léčivých bylin a rostlin ČLR „Ben-TSA-shek a“ zní: „Léčí nemoci plic, krvetvorbu, kašel, slabou funkci ledvin, a stovky nemocí a zaostalostí.- chronických nemocí“.

Pojednání „Yao-sin-kai“ poznamenává: „Chuť je sladká, teplé kvality, prospěšná pro obsah životně důležitých látek, konkrétně obnovuje Min-mjen – brány života“.

„Moderní aplikované farmakologie„: „Léčí tuberkulózu, senilní demence,projevy roztroušené sklerózy, chronický kašel, astma, krvetvorbu, noční pocení. Také se používá pro chudokrevnost,při mnohých problémech jako je stařecké podchlazení, časté slzení a pod. „

3. Askospory (výtrusy) Linčži jsou bohaté na bílkoviny, aminokyseliny, polypeptid, polysacharidy, terpentýny, vitamíny, biologicky alkalických hydroxidů, organické germanium a dalších užitečných komponent. U onkologických pacientů zlepšuje snášení léčby ozařováním i chemoterapie, operace, ale také pomáhá mnohem při obnově leukocytů , krve a snižuje ztrátu chuti k jídlu v důsledku operace, ozařování nebo chemoterapie. Zvyšuje imunitní funkce těla u pacientů s rakovinou, zvyšuje tělesnou odolnost vůči nádorů.

Kapsle „Linchzhi Phoenix“ mají souhrnný účinek – Linčži a cordiycepsu čínského. Působí na nádorového bujení, posilování srdce, ochranu jater, regulaci krevního tlaku, snížení hladiny cukru v krvi, odstraňuje únavu, zpomaluje stárnutí, má uklidňující účinek, zlepší kvalitu spánku, atd. Posiluje tělo, stimuluje produkci semene, obnovuje zevnitř i zvenku, přispívá k dlouhověkosti, jinak – dlouho si zachováváme mladý organismus. Doporučujeme, aby lidé střední a vyšší věkové kategorie, lidé oslabení chorobou v pooperačním období a během obnovy po chemoterapii, užívali tento jedinečný lék.

Tento preparát má jedinečnou schopnost aktivovat paměťová centra, posilovat schopnost učit se ( výborný pro zkouškové období), potlačit únavu, ( po užití nabereme nových sil) vhodný při dlouhých cestách autem.

Metoda příjmu: 2 ústní kapsle, 2 krát denně, ráno a večer.

Vhodné pro pravidelné dlouhodobé užívání.

Balení 24 kapslí po 3gr